TJ Sokol Kobeřice B  – TJ Sokol Dobroslavice    7:0   (4:0)

Branky: 4. Kryštof Zdeněk, 6. Kaspar Nicolas, 30. Janík Libor (pen.), 37. Šimeček Adam, 49. Šimeček Adam, 56. Lasák Dušan, 76. Janík Václav

FK Těrlicko – St. dorost   4:2  (1:0)

Utkání pro náš starší dorost nezačal nejlépe, kdy v 5. min. po úniku zpráva dorážel domácí Volný – 1:0. To bylo vše podstatné z prvního poločasu.

Ve druhé půli se domácí radovali ve 49. min., kdy nakopnutí za naší obranu přehozem zužitkoval Krupa – 2:0. V 56. min. zahráli domácí rukou ve vápně a nařízený pok. kop proměnil Schlischka – 2:1. V 67. min. domácí zahrávali trestný kop a hlavičkou překonal našeho brankáře Michejda – 3:1. V 78. min. zahrával Schlischka roh a hlavou se trefil Hartmann – 3:2. V 80. min. špatně rozehrál Rother a své sólo proměnil Michejda na konečných 4:2. Domácí hráli jednoduchý fotbal, na který ten náš profesorský vůbec neplatil a zaslouženě jsme prohráli.

Sestava : Strzibný – Novák, Kolarčik, Krzisch, Mrovec ( 79. Kretek ) – Hartmann, Rother, Schlischka ( 82. Kubný ), Stromský – Schiedek ( 46. Václavík ),  Bielák

Branky: 5. Volný Jan, 49. Krupa Adam, 67., 80. Michejda Vojtěch – 56. Schlischka Martin, 78. Hartmann Adam

FK Těrlicko – Ml. dorost    1:3  (0:2)

Mladší dorost  hrál na půdě vedoucího mužstva tabulky. Vůbec se domácích nebál a už v 15. min. se po rohu prosadil Kaspar – 0:1. Ve 20. min. se do míče opřel Pašek a bylo to 0:2.

Po přestávce se radovali domácí, kdy se ve 47. min. trefil Michejda 1:2. V 63. min. naši zahrávali trestný kop, který domácí brankář neudržel a Zvoník dorazil – 1:3. Bylo to zasloužené vítězství mladšího dorostu.

Sestava: Bielák – Zvoník, Václavík, Kretek, Halfar, Pašek, Kaspar, Kolečkař, Harazim, Kubný, Janík, Urbiš, Vitásek

Branky: 47. Michejda Vojtěch – 15. Kaspar Roman, 20. Pašek Daniel, 63. Zvoník Dušan

St. žáci – MFK Havířov  4:0  (4:0)

Branky: 8., 10., 16. Volný Daniel, 26. Kubný David

Ml. žáci – MFK Havířov     8:1  (5:1)

Branky:  4., 7. Václavík Robin, 9., 14. Jasanský Jakub (oba vl.), 21. Mrovec Max, 41. Mrovec Michal, 52. Václavík Robin, 55. Pašek Erik – 11. Folwarczný Dominik