V sobotu 15.2.2020 proběhla za přítomnosti zástupců Obce Kobeřice a krajského fotbalového svazu výroční Valná hromada TJ Sokol Kobeřice. Stávajícímu výkonnému výboru skončil čtyřletý volební mandát, proto byla hlavním bodem volba nového výboru. Touto cestou chceme všem členův VV a kontrolní komise poděkovat za obětavou práci v uplynulých čtyřech letech.

Počet členů v novém výboru vzrostl z původních 11 na 13. Navrženi a zvoleni byli:

Martin Halfar, Marcel Herich, Petr Schlischka, Karel Gilar, Ing. Pavel Krautwurst, Ing. Lukáš Jašek, Ing. Jiří Oberherr, Jan Christoph, Mgr. Petr Stuchlík, Ing. Hana Jurčková, Mgr. Marie Buchtová, Josef Halfar, Hubert Jašek.

Kontrolní komise bude pracovat ve stejném složení jako doposud, tzn. Ing. Jiří Zbořil, Pavel Harazim, Ing. Jan Čujek.

Doposud nedošlo ke zvolení nového předsedy. O složení jednotlivých pozic VV budeme informovat na tomto webu.

Nově zvolenému výkonnému výboru a kontrolní komisi přejeme hodně úspěchů a sil v novém čtyřletém volebním období!