TJ Břidličná – TJ Sokol Kobeřice   3:0  (3:0)

Po dlouhých 9 měsících odehráli minulou sobotu hráči mistrovský zápas. Pro naše kluky to byla těžká konfrontace, neboť soupeř se řadí k velkým favoritům soutěže a svoji roli začal plnit hned od úvodu utkání.

Již v 9. minutě se z rychlého brejku prosadil Helebrnd – 1:0. O necelou čtvrthodinku později chyboval Ševior, protože nezvládl obrannou hlavičku a Cudrák měl usnadněnou úlohu – 2:0. Deset minut před přestávkou si Rolný počíhal na přetažený centr a neomylně napnul síť – 3:0. Kobeřice mohly korigovat, jenže Šimeček s Kubným své příležitostí nevyužili. Domácí se nechtěl nechat zahanbit, ale Cudrák nejdříve zahodil sólový nájezd a poté orazítkoval břevno.

Druhý poločas již toho příliš nepřinesl. Domácí drželi míč, avšak k vyloženým šancím se již příliš nedostávali. Kobeřice sice statečně bojovaly, ale konečný výsledek, nutno říci zcela zasloužený, již neodvrátili (zdroj Region Opavsko)

Branky: 9. Helebrand Adam, 23. Cudrák Marcel, 35. Rolný Adam