A muži – SC Pustá Polom  1:1 (0:1)

K tahákům víkendového kola krajského přeboru patřilo nedělní derby mezi Kobeřicemi a Pustou Polomí. Hlavně domácí potřebovali body jako sůl. V nedělním odpolední však pro body sahali spíše hosté. Kobeřice mohly skórovat hned v úvodu, kdy Rother připravil dobrou palebnou pozici pro Oberherra, který ovšem neprocpal míč do sítě. Pustá Polom si počínala mnohem efektivněji, když si na standartní situaci Potůčka naskočil  Pomp a prudkou hlavičkou málem protrhl síť – 0:1. Na opačné straně se Robin Wirth parádně položil do centra Rothera a břevno hostující  branky se třepe možná ještě teď. Horní tyčka se poté postavila do cesty i pěknému střenému pokusu Rothera. Vyrovnání nepřinesla ani hlavička Krále, kterého uviděl uvnitř šestnáctky Šimeček. V 79. minutě Kobeřice přežily klinickou smrt, protože Frank nahodil solový nájezd. Hostům se  to vymstilo v samém závěru, když Hradský zastavil nedovoleně Stříbného a Kubný se s penaltou nepáral – 1:1. V nastaveném čase mohla Pustá Polom rozhodnout, jenže Frank se opět neprosadil. Myslím, že jsme měli více ze hry, ale remíza je spravedlivá, Pustá Polom se stáhla a čekala na brejky. Do mnoha šancí jsme soupeře nepustili, jenže jsme přesto museli dotahovat. Za druhý poločas musím kluky pochválit, když dřeli až do konce, hodnotil utkání domácí kouč Christoph (zdroj Region Opavsko)..

Branky:  89. Kubný Antonín (pen.) – 25. Pomp Petr

Diváci: 230

Rozhodčí: Šištík Petr – Boráň Ondřej, Kret Martin.

Sestava: Štencel – Kollek (64. Stříbný), Buchta, Ševior, René Wirth- Rother (80. Shlishka), Robin Wirth, Kubný, Král, Oberherr

(64. P.Stuchlík) Šimeček, Trenér– Dušan Christoph

Hošťálkovice – B muži   5:1 (4:0)

Branky:  19., 27., 30. Schebestik David, 45. Janík Libor (vl.), 89. Kovačević Nikola – 82. Lasák Dušan

Diváci: 50

Sestava: Schlischka, Kubeša (65. Latka), Nevřela, Novák, Bešica (69. Janiš), Slanina (75. Janík V.), Návrat, Janík L., Ulrich, Hahn (65. Lasák D.), Zbořil

Dorost – Světlá Hora   3:1 (1:1)

Branky:  18. Zvoník Dušan, 54. Kolečkář Tomáš, 86. Bielák Teodor – 20. Hurajt Michal (pen.)

Diváci: 50

Sestava: Reichel, Kretek (65. Dohner), Sotorník, Hanták, Liška, Volný, Kaspar, Kolečkář, Bielák (87. Vitásek), Harazim, Zvoník (71. Pašek)