Milí přátelé,

TJ Sokol Kobeřice se zapojila do iniciativy jednoho z kamarádů, který strávil pracovně 1 rok v Etiopii a po této zkušenosti by rád pomohl tamější základní škole „Abiyot Ermija School“. Do Ermija School chodí přes 600 dětí různé věkové kategorie, avšak materiálové vybavení školy nedostačuje potřebám žáků, ať už při vyučování nebo při mimoškolních aktivitách. Podobná situace je i se sportem, kdy dětem chybí sportovní vybavení, které je pro nás samozřejmostí.

Za TJ Sokol posíláme do Etiopie fotbalové míče a chtěli bychom se obrátit i na Vás, kteří máte doma staré deskové nebo karetní hry (pexeso, Člověče, nezlob se aj.), knihy v anglickém jazyce či sportovní potřeby (míče, kopačky, kužely, rozlišováky atd.), které už u Vás nenajdou využití, a rádi byste pomohli dětem v Africe. Své věci můžete nosit do 13.9.2020 do Pohostinství Na Hřišti ve všední dny od 14 do 17 hod. k panu Gilarovi nebo se můžete obrátit telefonicky na Petra Štencla tel. 731 179 712.

Všechny věci budou zdokumentovány a osobně předány řediteli školy.

Předem děkujeme a nezapomeňte – i malá věc dokáže vykouzlit velký úsměv!