A muži – Háj ve Slezsku   2:1 (2:1)

Kobeřice ve středečním vloženém kole podlehly doma Bystřici, takže v nedělním derby  s Hájem měly rozhodně  co napravovat. Domácí sice nechytili začátek utkání, ale postupem času se zlepšovali, takže v první půli dokázali otočit nepříznivý stav.

Zpočátku tlačili na pilu zejména hosté, které povzbudila 7. minuta. Rychlonohý Šec, který prolétl kolem René Wirtha, ztroskotal na brankáři Štenclovi, ale dorážka Lampy se otřela o břevno a skončila za zády brankáře Štencela – 0:1. V další příležitosti selhal Uvíra, což se hostím záhy vymstilo. Kubný si totiž narazil míč s Robinem Wirthem a poslal míč k bližší týči – 1:1. Na opačné straně stále tropil neplechu Šec,  jenže po spolupráci s Uvírou rozvlnil pouze boční síť. Těsně před přestávkou tedy udeřily Kobeřice. Pěknou kombinační akci rozjel Rother, Šimeček se pak vymanil se sevření Konvičky a Robin Wirth zblízka nezaváhal – 2:1.

Začátek druhé půle orámovaly příležitostí Šimečka. Postupně však přebírali taktovku háječtí fotbalisté a několikrát sahali po vyrovnání. Remízu měli na kopačkách Šec, Uvíra, Eršil a Lampa, který dokonce rozkymácel břevno. „Konečně se k nám otočilo štěstí. Začátek nám nevyšel, když jsme brzy prohrávali po zbytečné chybě. Naštěstí nám to tam dvakrát spadlo a po přestávce jsme to ubojovali, přiznal kobeřický trenér Dušan Christhoph (zdroj Region Opavsko).

Branky:  15. Kubný Antonín, 41. Wirth Robin – 7. Lampa Jan

Diváci: 236

Rozhodčí: Ochodek Jiří – Jurygáček René, Jurček Ondřej.

Sestava: Štencel – Stuchlík, Buchta, Ševior, René Wirth- Rother (70. Tomášek), Robin Wirth, Kubný, Král (90. Oberherr A.), Stříbný (90. Kolarčík), Šimeček (82. Schlischka M.)

Trenér – Dušan Christoph

Kozmice B – Muži B    1:4 (0:2)

Branky:  88. Gai Tomáš – 12. Novák Tomáš, 38. Jurček Lukáš, 59. Návrat Jan, 69. Lasák Dušan

Diváci: 50

Sestava: Jurček P., Kubeša, Nevřela, Novák (67. Lasák D.), Rycka (63. Bečica), Jurček L. (61. Janiš), Oberherr A., Janík L., Latka (77. Janík V.), Zbořil (69. Ullrich)

Dorost – Vítkov 3:0 (2:0)

Branky:  19. Kubný Matěj, 39. Zvoník Dušan, 92. Schiedek Daniel

Diváci: 64

Sestava: Reichel, Zvoník (76. Pašek), Halfar (46. Dohner), Liška, Sotorník, Kubný, Harazim (60. Stuchlík), Bielák, Volný (90. Nevřela), Kaspar (65. Schiedek), Dohner, Kretek (92. Vitásek)

St. žáci – Město Albrechtice  10:1  (5:0)

Branky:  12. Slanina Maxmilián, 15. Václavík Adam, 21. Czieplý Martin, 27. Václavík Adam, 28. Václavík Adam, 37. Slanina Maxmilián, 40. Birtek Michal, 42. Václavík Adam, 47. Birtek Michal, 63. Václavík Adam – 43. Vyležík Matěj

Ml. žáci – Město Albrechtice  2:17  (1:9)

Branky:   7. Herich Filip, 43. Stříbný Vojtěch – 5. Diviš Matyáš, 8. Diviš Matyáš, 12. Živčák Daniel, 13. Krejčiřík Martin, 21. Živčák Daniel, 22. Fusková Lucie, 23. Diviš Matyáš, 27. Živčák Daniel, 29. Diviš Matyáš, 34. Kvasnica David, 36. Kusenda Michal, 38. Kvasnica David, 40. Živčák Daniel, 42. Kusenda Michal, 44. Kvasnica David, 54. Ondrák Radim, 59. Ondrák Radim