A muži – SK Moravan Oldřišov  2:2 (2:1)

K nejzajímavějším zápasům víkendového kola moravskoslezského krajského přeboru jistě patřilo regionální derby mezi Kobeřicemi a Oldřišovem. Gólový účet rozepsal hostující Dřizgevič, který se po nedovoleném zákroku Buchty na Kubaláka postavil k penaltě a zachoval ledový klid – 0:1. Také Kobeřice si potom pomohly standardní situaci. Kubný totiž tím nejlepším možným způsobem potrestal faul na Ševiora, když z více než dvaceti metrů přelstil golmana Rychlého -1:1. Ve 36. Minutě se zaskvěl domácí stoper Buchta, který nejdříve připravil o druhou branku Dřizgeviče a za pár vteřin si pak naskočil na roh Kubného a přesnou hlavičkou upravil na 2:1.

Po přestávce už  úřadovali pouze borci z Oldřišova. Bořucký sice neproměnil sólový nájezd , ale hosty to od dalších výpadů neodradilo. Dalekonosný projektil Dřizgeviče znamenal vyrovnání na 2:2. Po výsledkové otočce především toužili Kurka s Rubým. Kobeřice však remízu udržely, i když v závěru dohrávaly o deseti bez vyloučeného Stuchlíka. „Dá se říci, že jsme  získali bod, protože Oldřišov byl skoro celý zápas lepším celkem. Nám vyšlo jen deset minut během, kterých jsme vstřelili dvě branky, jinak jsme tahali za kratší konec provazu,“ zhodnotil utkání kobeřický trenér Christoph.

Branky:  28. Kubný Antonín, 36. Buchta Jan – 23. Dřizgevič Patrik (pen.), 54. Dřizgevič Patrik

Diváci: 324

Rozhodčí: Jurček Ondřej – Jurajda David, Schneider Pavel. Delegát: Kubánek Ladislav.

Sestava: Štencel – Kollek (80. Oberherr A.), Buchta, Ševior, Večerek, Stříbný (85. Tomášek), Stuchlík, Robin Wirth, Kubný (90. Bielák), Král, Šimeček (82. Schlischka)

Trenér – Dušan Christoph

Štěpánkovice B – Muži B    0:1 (3:0)

Branky:  56. Jurček Lukáš

Diváci: 65

Sestava: Jurček P., Nevřela (53. Hahn), Kubeša (76. Janiš), Oberherr A, Čujek (9. Bedrich), Rother, Moravec M. (70. Rycka), Mrovec T., Návrat, Jurček L. (90. Janík V.), Latka

Dorost – SO Bruntál 1:5 (0:4)

Branky:   85. Zvoník Dušan – 23. Kocourek Tomáš, 27. Rajs Dominik, 35. Zapletal Tomáš, 41. Kučera Matyáš, 46. Rajs Dominik

Diváci: 45

Sestava: Bielák, Zvoník, Liška, Sotorník, Harazim, Halfar (67. Hanták), Stuchlík (60. Vitásek), Volný (71. Hanzlík), Kaspar, Václavík (46. Pašek), Kretek

Žáci proti Bruntálu nehráli. Důvodem byla nákaza Covid-19 v hostujících mužstvech.