No image

Fulnek -TJ Soklo Kobeřice 4:2(3:0)

Kobeřice zažily v minulém kole krajského přeboru obrovské zklamání, protože prohrály gólem z nastaveného času. Ve Fulneku si chtěly napravit náladu, jenže bohužel totálně nezvládly začátek utkání. Ze sobotního zápasu neuběhla ani minuta, když Kobeřice chybovaly při rozehrávce a Maléř se ve vzduchu nemýlil – 1:0. Domácí útočník nadále zářil jako kometa, protože  ve 12. minutě potrestal nedorozumění gólmana Štencla s Kollkem – 2:0. Na opačné straně zavraždil tutovku hostující Kubný, takže se opět přihlásil o slovo nezastavitelný Maléř, který zkompletoval čistý hattrick – 3:0. Povadlý prapor mohl zdvihnout Šimeček, jenže nejprve hlavičkoval zblízka vedle a těsně před přestávkou zahodil sólový nájezd.

Do třetice mu to vyšlo, protože po akci Stříbného dokázal Šimeček korigovat na 3:1. Dramatickou zápletku poté odmítl Tomášek, takže hosté se dostali do kontaktu až v 54. minutě. Po kombinaci Krále, Robina Wirtha a Tomáška se totiž prosadil Kubný – 3:2. Fulnek odpověděl stoprocentní příležitostí Bobříka ze 70. minuty. Do výhodné pozice se probil Maléř a pravděpodobně se pasoval do role zápasového hrdiny – 4:2. O poslední rozruch se postaral Kubný, který z přímáku rozkymácel břevno. „Prochrápali jsme úvodních patnáct minut, což  nás stálo celé utkání. Hned po rozehrávce jsme namazali na první gol a také druhá branka byla velmi laciná. Ještě  do přestávky Fulnek stačil dát třetí gól, když byl velmi efektivní. Druhý poločas však kluci odmakali a ještě to pořádně zdramatizovali“, zhodnotil utkání trenér Christoph