Stejně jako na jaře 2020 tak i podzimní sportovní dění výrazně ovlivnila současná pandemie Covid-19. Během podzimu došlo k přerušení veškerého amatérského sportování. Byly pozastaveny rozběhlé soutěže všech fotbalových mužstev a neuskutečnil se ani tradiční říjnový běh Kobeřický půlmaraton. Ani členové ostatních oddílů se nemohli scházet k pravidelným tréninkům vlivem vládních restrikcí.

Jak se bude situace ohledně pandemie vyvíjet v novém roce 2021 se nedá předpovídat. Zda-li se vůbec obnoví a dohrají fotbalové soutěže či budeme moci si zahrát volejbal, nohejbal tenis nebo provádět jinou aktivitu, jde v současné nejisté době jen těžce odhadnout. Jistotou je zrušení prvního ze tří podniků kobeřických běhů, a to Zimního běhu Kobeřicemi, který s měl konat 3.1. 2021. O osudu dalších dvou podniků se rozhodne v průběhu roku.

Věříme, že současná nejistá doba brzy pomine a budeme se moci co nejdříve plnohodnotně vrátit k běžnému životu a k našemu milovanému sportu!

Hodně psychických a fyzických sil přeje TJ Sokol Kobeřice.