K zajímavé konfrontaci dojde v sobotu 10. července od 10:30 hod. na našem hřišti v Kobeřicích. V přípravném utkání se střetne druholigový Slezský FC Opava s nováčkem nejvyšší slovenské soutěže Tatranem Liptovský Mikuláš.

Všichni diváci musí celou dobu pobytu v areálu TJ Sokol Kobeřice dodržovat aktuální nařízení, nosit ochranný prostředek dýchacích cest (respirátor FFP2 či KN95 bez výdechového ventilu) a dodržovat patřičné rozestupy. Zároveň musí dodržet vzdálenost 2 metry od hrací plochy.

Vstupné na utkání: muži 30 Kč, ženy a děti zdarma

Před vstupem na stadion se musíte prokázat jedním z těchto dokumentů:

• certifikátem o očkování (nejméně 22 dní po 1. dávce ve dvoudávkovém schématu nebo nejméně 14 dní po první dávce v jednodávkovém schématu)
  • negativním PCR testem (ne starším než 7 dní)
  • negativním antigenním testem (ne starším než 72 hodin)
  • potvrzením o prodělání nemoci COVID-19 ve lhůtě 180 dní
  • potvrzením či čestným prohlášením o provedení testování v zaměstnání (ne starším 72 hodin)

Bez jednoho z výše uvedených dokumentů nebude divák vpuštěn do areálu TJ Sokol Kobeřice. Děkujeme za pochopení, těšíme se na Vás!