Sobota 30.10. 2021

TJ Petřvald na Moravě – A muži     4:2  (3:1)

Dlouhá série bez porážky skončila po jedenácti zápasech, když naši A muži nestačili na soupeře z Petřvaldu na Moravě. Utkání se hrálo za silného větru a lépe si s těžkými podmínkami poradili domácí. Na úvodní trefu po rohu ještě odpověděl Dominik Kraut, který využil skvělé vybídnutí Krále, další dvě branky po standartních situacích však znamenaly poločasové vedení domácích 3:1. Nutno podotknout, že naši nehráli dobře a zvláště tři inkasované branky ze standartek by dostávat neměli.

Do druhé půle udělal trenér Christoph dvě změny v sestavě, ale obraz hry se příliš nezměnil. Konec nadějí pro naše barvy přišel v 63. min, kdy si nešťastný vlastenec vstřelil Kollek. Korekci výsledku na konečných 4:2 zaznamenal Kraut.

Každá série jednou končí. Tato naše v podobě devíti vítězství v řadě a celkově  jedenácti neprohraných utkání se i tak zapíše nesmazatelně do historie kobeřického fotbalu!

Diváci: 80

Branky: 28. Hýl Martin, 39. Novák Daniel, 45. Janovský Matěj, 63. Kollek Filip (vl.) – 36., 82. Kraut Dominik

Rozhodčí: Šištík Petr, Potiorek Aleš, Švec Marek

Sestava: Štencel – Kollek, Wirth Robin, Ševior, Wirth René, Rother (69. Stuchlík P.), Král, Kryštof, Kubný (46. Buchta), Schlischka M. (46. Šimeček, 75. Stuchlík O.), Kraut

Muži B – FK Bolatice B    2:1  (1:1)

Branky:   24. Václavík David, 60. Moravec Martin – 19. Sněhota Tomáš (pen.)

Diváci: 67

Sestava: Stříbný J., Bečica, Ullrich, Janík L., Novák, Hahn, Oberherr A., Latka, Moravec., Jurček P., Mrovec

Náhradníci: Václavík D., Lasák D., Kubný M.

Neděle 31.10 2021

TJ Velká Polom – St. dorost     1:1 (1:0)

Branky:   42. Pončík Robin – 62. Stuchlík Ondřej

Diváci: 35

Sestava: Liška, Hanták, Stříbný V., Stuchlík D. (58. Pašek), Václavík D. (60. Halfar), Stuchlík O., Harazim (46. Birtek), Bielák, Pavlovič, Volný, Kretek

TJ Velká Polom – Ml. dorost    1:4 (1:1)

Branky:   17. Kotala Štěpán – 40. Volný Daniel (pen.), 45., 67. Václavík Adam, 73. Stuchlík Ondřej

Diváci: 48

Sestava: Pavlovič, Döhner , Hanták , Czieplý , Stříbný , Pašek , Besta , Grigarčík , Václavík , Stuchlík , Kubný

Náhradníci: Poništ, Birtek, Liška, Volný ,Šoltys , Slanina, Halfar

SK Bohuslavice – Ml. žáci     1:3  (0:1)

Branky: 34. Dospíšil Jakub – 13. Plaček Kristián, 43. Herich Filip, 56. Schweidler Adam