No image

A muži remizovali ve šlágru kola v Pusté Polomi, dorostenci vstoupili do jara vítězně!

Neděle 27.3. 2022

SC Pustá Polom – A muži    3:3  (3:2)

Divokou přestřelkou skončil nedělní šlágr krajského přeboru v Pusté Polomi, která remizovala 3:3 s Kobeřicemi.

Vstup do utkání měli hosté luxusní, neboť se hned ve 3. minutě ujali vedení brankou Kubného. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, když se v 15. minutě trefil hlavou po rohu Pomp. Odpověď hostů byla blesková, když jim v 18. minutě vrátil vedení Kraut. Pak ovšem převzali otěže utkání domácí a po chybách v defenzivě Kobeřic dvakrát udeřili brankami Rodka z penalty a Franka. Do kabin se tak šlo za stavu 3:2.

Po přestávce měli více ze hry hosté, ale dlouho bez gólového efektu. Naopak domácí byli nebezpeční z ojedinělých brejků, avšak žádná ze slibných šancí se neujala. Trest v podobě vyrovnávacího gólu přišel v 83. minutě, kdy svoji druhou branku v utkání přidal krásným lobem Kraut. V nastavení ještě spálil slibnou příležitost hostující Kubný, a tak kvalitní utkání okořenila spravedlivá remíza 3:3.

Diváci: 101

Branky: 15. Pomp Petr, 30. Rodek Marcel (pen.), 43. Frank Jan – 3. Kubný Antonín, 18., 83. Kraut Dominik

Rozhodčí: Jurygáček René – Svoboda Marian, Mitura Michal.

Sestava: Štencel – Schlischka M. (78. Rother), Wirth Robin, Ševior, Wirth René, Šimeček (90. Stuchlík P.), Král, Kubný, Kašný, Stříbný M. (46. Kryštof), Kraut

Sobota 26.3.2022

FC SO Bruntál – St. dorost  1:3  (0:1)

Branky: 69. Hurajt Michal – 13. Bielák Teodor, 52., 88. Stuchlík Ondřej

Sestava: Hartmann O., Hanták (46. Stříbný V.), Breksa, Václavík D. (80. Václavík A.), Stuchlík O., Birtek (64. Liška), Bielák, Pašek (46. stuchlík D.), Kubný (46. Harazim), Volný, Kretek

FC SO Bruntál – Ml. dorost  0:6  (0:3)

Branky: 16. Václavík Adam, 18., 37., 68. Stuchlík Ondřej, 71. Bielák Tomáš, 79. Kubný David

Sestava: Hartmann O., Nevřela , Hanták , Czieplý , Stříbný , Pašek , Besta , Grigarčík , Václavík , Stuchlík , Kubný

Náhradníci: Poništ, Birtek, Liška, Volný, Bielák, Slanina, Breksa