Sobota 9.4. 2022

Břidličná – A muži    4:2  (1:0)

Souboj druhého se čtvrtým přineslo 19. kolo KP mužů. Vzhledem k nezpůsobilému terénu v Břidličné se oba kluby dohodly na náhradní variantě, a tak bylo utkání odehráno na umělé trávě v Krnově. Tato změna očividně lépe sedla „domácím“, kteří v zápase jednoznačně dominovali a po zásluze zvítězili.

Již vstup do utkání měli výrazně lepší domácí, kteří naše hráče předčili ve všech dovednostech. Byli od úvodních minut rychlejší, důraznější a měli šance. První branku vstřelil ve 14. min. po hezké kombinaci Rolný. Další závary však hráči Břidličné ke gólu nedotáhli. Naši se prakticky k ničemu nedostali a tak se šlo do kabin za stavu 1:0.

Po přestávce ale brzy udeřili opět domácí, kdy v rozmezí 10 minut vstřelili dvě branky a bylo po zápase. Našim se podařilo korigovat Šimečkem, avšak vzápětí se počtvrté trefili domácí a bylo to 4:1. Nakonec se přeci jen ještě dočkali naši borci, kdy po pěkné kombinaci pálil teprve 16-ti letý Ondra Stuchlík a stal se tak pravděpodobně nejmladším střelcem v historii kobeřického A mužstva.

Toto utkání se našim borcům nepovedlo, ale i takové zápasy někdy přijdou. Je třeba zmobilizovat síly a v dalších utkáních předvést lepší výkony.

Diváci: 90

Branky: 14. Rolný Adam, 49. Adamovský Tomáš, 59. Rolný Adam, 73. Cudrák Marcel – 71. Šimeček Adam, 75. Stuchlík Ondřej

Rozhodčí: Godfryd Vojtěch – Schneider Pavel, Kovařik Ondřej. Delegát: Valošek Vladimír.

Sestava: Štencel – Schlischka M., Wirth Robin, Ševior, Wirth René, Stuchlík P. (71. Stuchlík O.), Král, Kubný (58. Šimeček), Kašný, Kryštof (58. Stříbný M.), Kraut

B muži – Hněvošice   3:6 (2:2)

Diváci: 50

Branky: 1. Jurček Lukáš, 44. Hartmann Adam, 84. Rother Filip – 3., 60., 80., 82. Jaroš Kamil, 34. Gargoš Michael, 48. Philipp Marek

Sestava: Schlischka P., Novák, Kubný, Oberherr, Latka, Rother, Bečica, Návrat, Václavík, Jurček L., Hartmann A.

Náhradníci: Jurček P., Hahn, Rycka, Halfar, Lasák D.

Neděle 10.4.2022

Jiskra Rýmařov – St. dorost  5:1  (2:0)

Branky: 8. Marek Roman, 43., 79. Krywda Oganes, 59. Palys Tomáš, 61. Hradil Roman – 52. Volný Daniel

Sestava: Hartmann O., Hanták (46. Stříbný V.), Breksa, Václavík D. (63. Pašek), Stuchlík O. (67. Halfar), Birtek, Bielák, Stuchlík D., Harazim, Volný (67. Václavík A.), Kretek (55. Kubný)