No image

Neděle 8. května 2022

A muži – SK Beskyd Čeladná  5:0  (4:0)

V jednoznačnou záležitost se proměnilo utkání 23. kola KP mužů mezi favoritem z Kobeřic a posledním celkem z Čeladné. O osudu utkání bylo rozhodnuto již v 17. min, když na ukazateli skóre svítil stav 3:0. Nejprve se v 5. minutě po faulu na Stříbného trefil z penalty Kubný, aby hned po rozehrávce přidal další branku. V 17. min. se trefil Ondra Stuchlík a hosté byli zralí na ručník. Poté tempo opadlo, domácí však měli ještě několik velkých šancí, ujala se však pouze krásná střela Kubného ze 39. min..

Druhý poločas začal velikou šancí hostů, když jeden z jejich hráčů běžel sám na gólmana Štencela. Ten vytáhl skvělý zákrok a uhájil čisté konto. Poté se hrál vcelku nudný fotbal bez velkých šancí. Bylo znát, že domácí hodně polevili a utkání se prakticky jen dohrávalo. Pozitivem bylo, že mohli domácí poslat na hřiště několik dorostenců, kteří si tak vyzkoušeli, jak chutná mužský fotbal. Těsně před koncem se ještě trefil po pěkné akci Šimeček a uzavřel tak skóre na konečných 5:0.

Diváci: 185

Branky: 5. (pen), 6., 39. Kubný Antonín, 17. Stuchlík Ondřej, 86. Šimeček Adam

Rozhodčí: Slaný Jan – Kret Martin, Petroš Radim.

Sestava: Štencel (73. Hartmann O.) – Schlischka M., Wirth Robin, Wirth René, Stuchlík P. (73. Volný), Král, Kašný, Kubný, Kryštof (60. Rother), Stříbný M. (46. Šimeček), Stuchlík O. (69. Breksa)


Sobota 7. května 2022 

B muži  – Dolní Benešov B   5:1  (1:1)

Diváci: 45

Branky:  40., 43., 50. Hartmann Adam, 46., 73. Jurček Lukáš – 37. Stříbný Lukáš

Sestava: Schlischka P., Hartmann A., Janík L., Kubný, Latka, Jurček, Hahn, Ullrich, Bečica, Kolarčík, Rother

Náhradníci: Náhlík, Václavík, Kaspar, Jurček, Švančar

Sdílet