Neděle 18. září 2022

A muži – SK Heřmanice Slezská    5:3  (4:2)

Zajímavé a divácky atraktivní utkání se odehrálo v Kobeřicích, které hostily předposlední Heřmanice. Úvod utkání přinesl dvě velké šance hostí. Nejprve po chybě domácí obrany utíkal sám na domácího brankáře hostující Řapek, kterého skvěle vychytal navrátilec do sestavy Štencel. O chvíli později trefil břevno hostující kapitán Půda. Poté si už vzali slovo domácí fotbalisté. Nejprve se v 6. min. trefil Štěpán Stříbný, o chvíli později ho napodobil Robin Wirth. V těchto chvílích bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Domácí hráli s chutí, dobře kombinovali a vytvářeli si šance. Další branku přidal ve 22. min. Kollek L., který o 10 min. později zvyšoval již na 4:0. Domácí ještě nevyužili další šance, trefili tyčku a břevno. Ke konci poločasu se prosadili i hosté, když si nejprve srazil míč do vlastní brány Stuchlík, poté zkoušel dlouhý nákop z poloviny hřiště jeden z hostujících záložníků, domácí brankář se však nachytat nenechal. Minutu před koncem poločasu pak proměnil nařízený pokutový kop hostující Půda. Z jasného zápasu taky bylo zaděláno a drama.

Druhý poločas byl o poznání klidnější, příliš zajímavých akcí k vidění nebylo. Hned zkraje mohl snížit na rozdíl jediné branky hostující útočník, ovšem brankář Štencel byl proti. Poté se hrálo převážně mezi šestnáctkami, bez většího vzruchu. Další branku viděli fanoušci v 62. min., kdy se krásně z trestného kopu trefil Kubný a domácí tak vedli o 3 branky. Konečnou podobu výsledku dal hostující Řapek, který přehodil Štencela a upravil na konečných 5:3 pro Kobeřice.

Diváci: 150

Branky: 6. Stříbný Štěpán, 11. Wirth Robin, 22., 32. Kollek Lukáš, 62. Kubný Antonín – 35. Stuchlík Petr (vl.), 44. Půda Kamil (pen.), 76. Řapek Daniel

Rozhodčí: Tabášek Kamil – Viščor Michael, Kovařik Ondřej.

Sestava: Štencel – Kollek F. (73. Schlischka M.), Ševior, Buchta, Stuchlík P. (68. Wirth René), Kollek L. (68. Kryštof), Wirth Robin, Kašný, Kubný, Stříbný Š. (87. Sotorník), Kraut (68. Stuchlík O.)

St. dorost – FK Krnov    2:1  (2:1)

Branky: 17. Stuchlík Ondřej, 25. Pašek Daniel – 41. Skotnica Ondřej

Sestava: Pavlovič, Liška, Stříbný V. (56. Hanták), Bielák, Dlabola (86. Václavík A.), Sotorník, Stuchlík O., Volný, Harazim (62. Stuchlík D.), Pašek, Šimeček Š. (46. Breksa)

Ml. dorost – FK Krnov   2:0  (0:0)

Branky:  48. Birtek Michal (pen.), 52. Václavík Adam

Sestava: Pavlovič, Mac, Hanták, Czieplý, Birtek, Hanzlík, Besta, Grigarčík, Václavík A., Slanina, Kubný

Náhradníci: Poništ, Stříbný, Pašek, Breksa, Kamrád, Slivka, Mrva

Sobota 17. září 2022

Strahovice B – B muži   2:8  (0:5)

Diváci: 45

Branky:  80. (pen.), 83. Hladík František – 2., 25. Jašek Tomáš, 6. Schlischka Martin, 30. Hahn Robin, 34. Čujek Jan, 50. Kolarčik Andreas, 52. Václavík David, 73. Jurček Lukáš

Sestava: Schlischka P., Schlischka M., Bečica, Hahn, Jašek T., Hahn, Návrat, Latka, Jurček L., Kubný, Jašek T.

Náhradníci: Kolarčík, Vitásek, Kretek, Čujek,Václavík D.

Bohuslavice – Ml. žáci    0:10   (0:3)