Neděle 16. října 2022

A muži – FK Slavia Orlová 1:0  (0:0)

Důležité vítězství proti silnému protivníkovi si připsali naši A muži v nedělním utkání 11. kola KP. O jedinou branku se postaral 10 min. před koncem Robin Wirth.

Úvodní dějství bylo vcelku vyrovnané, hrál se rychlý, kombinační fotbal. Kolem 20. min. přežili domácí dvojšanci hostů, když nejprve skvěle zakročil Štencel proti střele Renty, z následného centru rozezvonil břevno kanonýr Jatagandzidis. I domácí se dostávali do zajímavých náznaků šancí, avšak žádnou se jim nepodařilo dotáhnout ke gólu.

Po změně stran byli více aktivní domácí, kteří se snažili bušit do organizované obrany Orlové. Velkou šanci spálil Kraut, jehož střela jen těsně minula levou tyč hostující svatyně. Rozhodnutí přišlo v 79. min., kdy si centr Kryštofa zpracoval na prsa Robin Wirth a střelou pod břevno rozradostněl kobeřické ochozy. Konec se dohrával pod tlakem hostů, které mnohdy tlačil svými necitlivými rozhodnutími rozhodčí. Po několika přežitých rozích a standartkách tak nakonec zůstaly 3 body doma.

Jednalo se o velmi pohledné utkání se šťastným koncem pro domácí Kobeřice.

Branky: 79. Robin Wirth

Rozhodčí: Řezníček Miroslav – Láryš Vít, Schneider Pavel.

Sestava: Štencel – Stuchlík P., Večerek, Wirth Robin, Wirth René, Kollek L., Kubný (82. Ševior), Kašný, Stříbný Š. (71. Stuchlík O., 92. Buchta), Kryštof, Kraut

TJ Sokol Závada – B muži     2:2  (0:1)

Branky: 73. Vitásek Robin, 87. Wilpert Marek – 41. Jurček Lukáš, 53. Halfar Ondřej

Sestava: Švančar, Návrat, Halfar O., Ullrich, Kollek F., Jurček L., Václavík, Šimeček Š., Latka D., Kretek, Vitásek

Náhradníci: Kaspar, Nevřela, Sotorník, Stuchlík O.

St. dorost – Darkovičky   5:1  (1:1)

Branky: 17., 56. Stuchlík Ondřej, 47. Sotorník Alan, 52. Breksa Tobias, 81. Šimeček Štěpán – 43. Kabisch Petr (pen.)

Sestava: Hartmann O., Hanták, Bielák, Pašek (61. Slanina), Liška (76. Vitásek), Sotorník, Stuchlík O., Volný (81. Stříbný V.), Breksa (61. Šimeček), Harazim (76. Kretek), Dlabola (46. Birtek)

Ml. dorost – Darkovičky   10:2  (3:1)

Branky:  7., 59., 78. Václavík Adam, 22. Breksa Tobias, 28. Slanina Maxmilián, 45., 52., 62. Mrva Michal, 46. Birtek Michal, 61. Hanzlík Viktor – 15. Kupka Štěpán, 54. Redzina Šimon

Sestava: Pavlovič, Mac, Hanták, Pašek, Birtek, Hanzlík, Besta, Grigarčík, Václavík A., Slanina, Kubný