No image

Přípravná utkání našich mužstev

Sobota 11. listopadu 2022

A muži – Dolní Benešov  0:7  (0:4)

Velmi nepovedené utkání odehráli naši hráči proti Dolnímu Benešovu. Nutno podotknout, že kvůli nejrúznějším důvodům chybělo spoustu zkušených hráčů, a tak příležitost dostali naši nadějní dorostenci. I přesto je výsledek velkým debaklem. Doufejme, že za měsíc při prvním mistrovském utkání bude výsledek pro naše hráče výrazně příznivější.

Sestava: Štencel (Hartmann O.), Schlischka M.(Buchta), Večerek, Ševior, Stareček, Kubný, Kašný, Sotorník, Stuchlík P. (Volný), Kollek L., Stříbný M, (Bielák)

 

Sobota 18. listopadu 2022

A muži – MFK Kravaře  3:1  (2:0) 

Další přípravné utkání sehráli naši hráči proti vedoucímu celku 1. A třídy z MFK Kravaře. V utkání jsme se rychle ujali vedení 2:0 po brankách             O. Stuchlíka a Kryštofa. I hosté měli své příležitosti, ale snížili až po přestávce střelou z dálky. Konečnou podobu výsledku dal 10 min. před koncem znovu Ondra Stuchlík a stanovil tak na konečných 3:1 pro Kobeřice.

Branky: Stuchlík O. 2x, Kryštof

Sestava: Hartmann O. (Štencel), Sotorník, Wirth Robin, Ševior, Wirth René, Bielák (Schlischka M.), Kryštof, Kubný, Stuchlík P. (Buchta), Stuchlík O.(Breksa), Šimeček

 

Sobota 4. listopadu 2023

St. dorost – Dolní Benešov  4:1  (2:0)

Branky: Stuchlík O., Harazim, Šimeček, Pašek

Sestava: Hartmann O., Hanták, Bielák, Stříbný, Volný, Sotorník, Stareček, Dlabola, Birtek, Šimeček, Pašek, Harazim, Stuchlík O., Breksa

 

Sobota 11. listopadu 2023 

Ml. dorost – Hlučín  5:2  (2:2)

Branky: Mrva M. 2x, Breksa 2x, Slanina

Sestava: Pavlovič, Mac, Hanták, Pašek, Birtek, Besta, Grigarčík, Václavík, Slanina, Kubný, Breksa, Stříbný, Kamrád, Mrva

Mladší dorost pod trenérským vedením Mariána Hanzlíka a Zbyňka Breksy absolvoval ve dnech 17.2. až 19.2. krátké soustředění v areálu v Háji ve Slezsku. Cílem soustředění bylo zlepšit kondici a herní připravenost týmu. Zakončením bylo přípravné utkání proti Malým Hošticím.

 

Neděle 19. listopadu 2023 

Ml. dorost – Malé Hoštice  7:1  (4:0)

Branky: Mrva M., Breksa, Stříný, Stuchlík O. 2x, Václavík 2x

Sestava: Pavlovič, Hanzlík, Mac, Hanták, Birtek, Besta, Grigarčík, Václavík, Slanina, Kubný, Stříbný

Střídali: Pašek, mrva, Poništ, Schweidler, Litzka, Laburda, Stuchlík O.,

Sdílet