No image

Sobota 25. března 2023

TJ Havířov-Dolní Datyně – A muži   0:2 (0:0)

Minulý zápas s Dolním Benešovem se kobeřickým fotbalistům příliš nepovedl. V sobotu si ale svěřenci trenéra Dušana Christopha spravili chuť. V Dolní Datyni vyhráli díky dvěma gólům Lukáše Kollka 2:0.

„Jsem nadmíru spokojen. Samozřejmě s výsledkem a také s práci defenzívy. Domácí celek jsme až na výjimky do žádných velkých akcí nepouštěli,“ pochvaloval si trenér Kobeřic Dušan Christoph. „Na krátkém a úzkém hřišti to bylo hodně o bojovnosti. Chtěli jsme uspět více než soupeř, a to rozhodlo. Jsem rád, že se nám podařilo ukončit sérii pěti zápasů bez vítězství,“ dodal. Domácí měli největší šanci ve 26. minuty, když nastřelili tyčku Štenclovy branky.

Do vedení šli Kobeřičtí v 50. minutě. Kubný našel Kollka a ten střelou na zadní tyč překonal brankáře Klimszu. Deset minut před koncem předvedli hosté akci na jeden dotek, kdy dobře zakombinovali Šimeček se Štěpánem Stříbným a nakonec se k zakončení dostal Kollek a upravil na konečných 0:2 (zdroj opavsky.denik.cz).

Branky: 50., 80. Kollek Lukáš

Rozhodčí: Vojkovský Michael – Kolarský Michal, Švec Marek.

Diváci: 50

Kobeřice: Štencel – Večerek, Robin Wirth, Ševior, P. Stuchlík (K) – L. Kollek (82. Schlischka), Kašný, Kubný (89. M. Stříbný), Š. Stříbný – Kraut (62. O. Stuchlík), Šimeček (89. Sotorník). Trenér: Dušan Christoph.

Neděle 26. března 2023

TJ Unie Hlubina – St. dorost   2:2  (1:0)

Branky: 45. (pen.), 76. Bernatský Tomáš – 83. Dlabola Maxim, 90. Stuchlík Ondřej (pen.)

Sestava: Hartmann, Hanták, Bielák, Liška, Stříbný (80. Dlabola), Volný, Šimeček (46. Pašek), Sotorník, Stareček, Stuchlík O. (K), Harazim

TJ Unie Hlubina – Ml. dorost   1:7  (1:5)

Branky: 10. Wolkowinskij Vít – 13. Hanták Vojtěch, 7.,16., 80. Breksa Tobias, 20. Grigarčík Nikolas, 35. Birtek Michal, 60. Střibný Vojtěch

Sestava: Pavlovič, Hanzlík, Stříbný (K), Hanták, Mac, Kamrád, Birtek, Pašek, Besta, Mrva, Breksa, Kubný, Poništ, Václavík, Slanina, Czieplý, Grigarčík