A muži brali proti Brušperku bod za remízu 1:1

Neděle 15.10.2023

A muži – Spolek SK Brušperk    1:1 (1:1)

Kobeřice v nedělním odpoledni narazily na velmi houževnatého soupeře, který si konečnou remízu zasloužil. Přesto měly Brušperk v závěru na lopatě, avšak Robin Wirth neproměnil v nastavení penaltu.

Ani úvodní půlhodinka nenudila. Nejprve na sebe upozornil Kryštof, protože ve velké šanci ztroskotal na brankáři Sztefkovi. V 18. min. už domácí fotbalisté slavili. Po rohu Kašného se vyšrouboval do vzduchu Ševior, který hlavičkoval do tyčky a dorážející Adam Hartmann stál v pravou chvíli na pravém místě – 1:0. Vedení Kobeřic však mělo doslova jepičí život. Hosté perfektně zahráli standartku, kterou ještě lépe tečoval hutník 1:1.

Ve druhém poločase se opět drbal za ušima Kryštof, protože se skvěle uvolnil, jenže poté si vylámal zuby na Sztefkovi. Poté se hrál poměrně vyrovnaný fotbal bez šancí. Do role zápasového smolaře se pasoval domácí kapitán Robin Wirth, který po faulu Taliána na Stříbného v nastavení neproměnil pokutový kop, který mu brankář po slabé střele vytlačil na tyč. A tak se nakonec body zaslouženě dělily (zdroj Region Opavsko).

Branky: 18. Hartmann – 20. Hutník

Rozhodčí: Revaj Jakub – Svoboda Marian, Tabášek Kamil

Diváci: 155
Kobeřice: Štencel – Stareček, Ševior, Večerek, Kryštof, Robin Wirth, Petzuch (58. Stříbný V.), Kašný (77. Breksa), Schlischka – Hartmann, Kubný (89. Stříbný M.). Trenér: Petr Souček.

St. dorost – Stará Bělá   3:0  (1:0)

Branky: 38., 75. Breksa, 77. Stuchlík O.

Sestava: Hartmann O., Breksa, Václavík A. (67. Stuchlík O.), Gross, Kubný D., Volný, Liška, Stříbný V., Hanták, Tomíček (85. Mrva), Slanina

Střídali: Birtek, Grigarčík, Pavlovič, Hanzlík, Besta

Ml. dorost – Stará Bělá    1:4  (1:3)

Branka:  5. Muller

Sestava: Pavlovič, Poništ, Hanzlík, Mac, Kamrád, Grigarčík, Pašek, Mrva, Duda, Halděj, Herich

Střídali: Stříbný V., Bolacký, Muller, Schweidler, Litzka, Stříbný V., Hrbáč

Sobota 14.10.2023

SK Meteor Strahovice B – B muži     0:1  (0:0)

Branky: 85. Mrovec

Sestava: Stříbný, Christoph, Novák, Bielák, Stuchlík R., Jurček L., Hahn, Slanina, Bedrich, Halfar, Pašek

Střídali: Mrovec, Návrat, Moravec, Kretek, Hanták, Latka, Stříbý V.

Hlučín B – St. žáci   17:0  (8:0)

Sestava: Malchárek, Krettek, Stříbný V., Schweidler, Černý, Litzka, Herich, Wroblewski, Sedláček, Halděj, Hanzlík

Střídali: Čirž, Břemek, Duda, Kurka, Kryštof, Mrovec, Hagen

Hlučín B – Ml. žáci   13:2  (5:0)