Muži B jsou v okresním přeboru ohrožení sestupem. Po podzimní části okupují 12. místo tabulky. Jejich prvním soupeřem bude celek Budišova, který je na 3. místě tabulky. Dosud vyhrál 8 utkání, 2x remizoval a ve třech utkáních prohrál. Svým soupeřům vsítil 34 a obdržel 21 branek.  Naši hráči mají devět bodů, když 2x vyhráli, 3x remizovali a v osmi utkáních byli poraženi. Soupeřům jsme vsítili 21 a obdrželi 45 branek. Podzimní duel skončil vítězstvím Budišova 5:0. Utkání okresního přeboru Kobeřice „B“ – Budišov se bude hrát v sobotu 26. března 2016 v 15:00 hodin.

 


V tomto kole hrají :

 

Stěbořice – Jakartovice

Suché Lazce – Chlebičov “B”

Pustá Polom “B” – Vřesina

Kobeřice “B” – Budišov n/B

Malé Hoštice – Slavia Opava

Litultovice – Bělá

Hradec n/M – Vávrovice

 

Příště hrají :

 

Slavia Opava – Hradec n/M

Vávrovice – Kobeřice “B”

Suché Lazce – Stěbořice

Jakartovice – Malé Hoštice

Bělá – Chlebičov “B”

Budišov n/B – Pustá Polom “B”

Vřesina – Litultovice

Leave us a reply