Fulnek – Kobeřice 2:8 (2:3)

V sobotu začali jarní část sezóny v krajské soutěži take naši dorostenci a to zápasem na horké půdě ve Fulneku. Utkání pro nás nezačalo dobře, už v 6. min. jsme si nepohlidali trestný kop domácích a ti šli po přesné hlavičce do vedení 1:0. Ve 14 min. vystřelil z dálky Andy Kolarčík a vyrovnal na 1:1.
     Ve 23. min. kopali domácí rohový kop a kupodivu všech míč zapadl do naší branky. Ve 30. min. zahrávali roh naši a hlavou se nemýlil Martin Stříbný – 2:2. Dvě minuty před koncem poločasu se po zpětné přihrávce trefil Tonda Kubný – 2:3. Druhý poločas se domácímu mužstvu vůbec nevydařil a naši co si připravili, tak zakončili brankou. Fulneku nejenže jsme oplatili domácí porážku 0:3, ale ve střelecké produktivitě jsme jej v sobotu předčili v poměru 8:2.

Branky Kobeřic : 52., 78., 84. Tomáš Bolacky, 43., 76. Antonín Kubny, 14. Andreas Kolarcik, 30. Martin Stříbny, 61. Radim Stuchlik
Sestava našeho mužstva : Schlishka – Wittek (46 Konečný), Kollek, Oberherr, Bitomský – Zajíček (74 Moravec), Kolarčík, Kubný, Stříbný – Stuchlik (78 Christoph), Bolacký