Kobeřice „B“ – Budišov 2:0

Favorit z Budišova nenašel po celý zápas recept na výbor­ně bránící Kobeřice, jejichž hru usměrňoval zkušený matador Hlavenka. Za hosty zahodili své šance Pražák a Martynek, kteří si vylámali zuby na spolehlivém Mrvovi, který jako hráč z pole zaskakoval v domácí kleci. Ve 35. minutě se vydal kupředu do­mácí Boček, našel Náhlíka, kte­rý utekl přes půlku hřiště a nasa­dil hostujícímu brankáři housle – 1:0. Ve druhé půli se obrázek utkání příliš nezměnil, přesto­že domácí od 63. Min. bojo­vali pouze o deseti, když putoval předčasně pod sprchy po dru­hé žluté kartě střelec úvodního gólu Náhlík. Útoky hostů se však i nadále rozbíjely o dobře zfor­movaný defenzivní val Kobeřic. V poslední minutě navíc domá­cí kopali standardku, kterou pro­měnil Hahn – 2:0.

Branky: Náhlík, Hahn. ČK: Náhlík. Poločas: 1:0.