KRÁSNÉ POLE – Dorost KOBEŘICE 1:2 (1:1)

V sobotu zajížděli naši dorostenci na hřiště posledního mužstva tabulky do Krásného Pole. Po úvodním výkopu poslal dalekonosnou střelu na branku Pavel Zajíček a domácí brankář se štěstím vytěsnil na roh. Na mokrém terénu vázla kombinace obou mužstev a tak první branka padla v 18 min., kdy se do vápna vřítil Zajíček, ideálně našel Filipa Ohřála a ten se nemýlil –  0:1. Poté se na obou stranách rozezvučněla branková konstrukce. Nejprve domácí po tečované střele trefili tyč a ve 28 min. poslal trestňák do spojnice hostujíci Wittek. Ve 33. min. Kr. Pole zahrávalo trestný kop a dlouhý míč na zadní tyč dorazil do branky domácí Adam Chobot a bylo vyrovnáno 1:1. Po změně stran pokračoval boj na obou stranách hřiště, naše obrana odvracela nepříjemné situace v našem pokutovém území a vepředu jsme stříleli všude jen ne  do branky. V 78 min. se za obranu domácích dostal Čech, udělal brankáři kličku, ale bohužel se jeho střela zastavila v kaluži před brankovou čárou. A tak o utkání rozhodla 84 min., kdy po faulu na Stříbneho kopal trestný kop Radim Stuchlik a prostřelil vše, co mu stálo v cestě, včetně brankáře – 1:2. V nervózní koncovce naši hráči vydřené vítězství ubránili a i ve svém třetím jarním zápase získali všechny tři body.

Branky :

18 min. Filip Ohral 0:1, 33 min. Adam Chobot. 1:1, 84 min. Radim Stuchlik 2:1

Sestava : Schlischka – Wittek, Christoph (82 Bítomský), Kollek, Konečný – Stříbný (88 Holčák), Bolacky, (46 Kolarcik), Stuchlik, Moravec (46 Slanina) – Zajíček (72 Peterek), Ohřál (68 Čech)

Výsledky krajské soutěže dorostu

Krásné Pole – Kobeřice 1:2 (1:1)

Dolní Benešov – Svinov 2:2 (0:2)

Rýmařov – Polanka 0:0

Vratimov – Darkovičky 1:4 (1:3)

Fulnek – Vávrovice 2:4 (2:1)

Studénka – Vítkov 5:2 (3:2)

Stará Bělá – Hradec n.M. 0:3 (0:1)

Hráli jen starší žáci, utkání mladších bylo odloženo

Starší žáci Kobeřic si stále udržují kontakt s vedoucím celkem Baníkem Ostrava B. V minulém kole s Ludgeřovicemi remizovali, když nepadla ani jedna branka. Mladší žáci vzhledem k počasí s tímto soupeřem nehráli.

Výsledky krajské soutěže starších žáků   

Kobeřice – Ludgeřovice 0:0

Bruntál – Vítkov 0:3 (0:2)

Dolní Benešov – Vrbno 5:0 (3:0)

Slavia Opava – FC Vřesina 1:6 (1:2)

Rýmařov – Darkovičky 3:2 (3:1)

Vrbno – FC Baník Ostrava 1:10 (1:4)

Výsledky krajské soutěže mladších žáků

Juventus Bruntál – Vítkov 3:3 (2:2)

Dolní Benešov – Vrbno 3:4 (1:1)

Slavia Opava – FC Vřesina 2:11 (0:7)

Rýmařov – Darkovičky 4:3 (2:2)

Leave us a reply