No image

Kobeřice „B“ – Hradec n/M 0:3 (0:1)

 

Hradec vybojoval první tři jar­ní body. V úvodních deseti mi­nutách zahodila hostující družina dvě šance. Přesto se Hradec ujal vedení zásluhou Podolínského, který zužitkoval hlavou cen­tr Krejsy – 0:1. Teprve až potom se dostali ke slovu naši hráči. Své příležitosti postupně zazdili Malchárek s Hlavenkou. Na začátku druhé půle byla lepší domácí ekipa, ovšem poté převzal taktovku Hradec. V 58. minutě využil mokrého te­rénu ke vstřelení branky Lichý – 0:2. O pět minut později se po ose Lichý, Krejsa a Valenta pro­sadil posledně jmenovaný – 0:3. Hradec potom už v pohodě dokráčel ke třem bodům.

 

Branky: Podolínský, Lichý, Valenta. Poločas: 0:1.

 

Výsledky okresního přeboru

Kobeřice „B“ – Hradec n/M 0:3 (0:1)

Malé Hoštice – Suché Lazce 2:5 (2:1)

Litultovice – Budišov n/B 0:0 

Jakartovice – Slavia Opava 3:5 (1:4)

Stěbořice – Bělá 11:2 (5:1)

Chlebičov „B“ – Vřesina 3:7 (1:3)

Pustá Polom „B“ – Vávrovice 1:2 (1:1)

Leave us a reply