No image

V těchto dnech došlo ke zprovoznění nových webových stránek TJ Sokol Kobeřice, neboť ty stávající již nesplňovaly náročné parametry dnešní technicky vyspělé doby.

Touto cestou bychom chtěli moc poděkovat všem, kteří se na tvorbě nových stránek podíleli. Je třeba zmínit Mgr. Ondřeje Kubesu, který se postaral o zakoupení domény www.tjsokolkoberice.cz a šablony, podle které se nové stránky tvořili. Dále moc děkujeme Bc. Danieli Bočkovi, kterému vděčíme za současný vzhled a formát stránek a který bude hlavní správce našeho nového webu. Za písemné příspěvky, reporty z utkání a rovněž tvorbu zápasového bulletinu děkujeme panu Janu Lamchovi, jehož práce si velmi ceníme a děkujeme mu za spolupráci. Poděkování patří také Mgr. Petru Stuchlíkovi, který byl hlavní iniciátor vzniku nových stránek a který se zasloužil o obsahové naplnění jednotlivých rubrik nového webu. Spolu s Dankem Bočkem mají největší zásluhu na nové podobě těchto stránek, za což jim patří velký dík!

Věříme, že se Vám nové stránky budou líbit a najdete zde vše potřebné o dění v našem oblíbeném sportovním klubu. Stránky se tvoří za pochodu, proto budou postupně doplňovány a aktualizovány.

Leave us a reply