Dorost Kobeřice – Dolní Benešov 2:1 (2:0)

V neděli hostili naši dorostenci desáté mužstvo tabulky Dolní Benešov a utkání začalo pěkně od podlahy a už po 15 sekundách se měnilo skóre. Bolacký zboku odcentroval a Zajíčkova hlavička poslala domácí do vedení 1:0. Do 30. min. spíše převládaly nepřesnosti na obou stranách, než pohledný fotbal. Ve 32. min našla Stuchlíkova přihrávka Kubného a rázem to bylo 2:0. Do konce první půle se kromě rohových kopů a střel mimo branku nic zajímavého nestalo. Do druhého poločasu přišla na trávník v domácím dresu hned čtveřice čerstvých hráčů. Zvláště aktivními ve střeleckých pokusech v domácím dresu byli Bolacký, Kubný a Kolarčík, ale buď byly jejich pokusy nepřesné, nebo je pochytal hostující brankář. A když už se zdálo, že se skóre nezmění, přišla ojedinělá akce hostů a po centru zprava nikým nekrytý Pospěch korigoval na 2:1. Ale to už bylo v utkání všechno a domácí dorostenci ve svém čtvrtém jarním vystoupení získali už 12 bodů a posunuli se v tabulce na 3. místo.

Branky:

1. min: Pavel Zajíček – 1:0
32. min: Antonín Kubný – 2:0
90. min: Daniel Pospěch – 2:1

Sestava našeho celku: Schlischka, Konečný (46 Moravec), Kollek, Oberher (46 Christoph), Stříbný, Bitomský (46 Peterek), Stuchlík, Kubný, Bolacký (61 Kolarčík), Ohřál (46 Čech), Zajíček (61 Rother)

Starší žáci vyhráli, mladší prohráli.

Starší žáci Kobeřic si stále udržují kontakt s vedoucím celkem Baníkem Ostrava B. V minulém kole v Darkovičkách vyhráli vysoko 7:0, mladší prohráli 2:4.