Muži „A“ budou hrát v Šenově o důležité body

Po jednobrankovém vítězství nad Vendryní budou hráči „A“ mužstva Kobeřic hrát venku a to s celkem Šenova, který se stejně jako naše mužstvo nachází v ohroženém sestupovém pásmu. Mužstvo Šenova má o jeden bod více a je jedenácté. Naši by měli v utkání potvrdit dvě předešlá vítězství a v utkání se Šenovem bodovat. Utkání krajského přeboru Šenov – Kobeřice „A“ se bude hrát v sobotu 30. dubna od 16:30 hodin. Zveme všechny fotbalové fanoušky dobrého fotbalu.

 

V tomto kole hrají:

Vendryně – Dětmarovice

V příštím kole budou hrát:

Šenov – Vendryně

Vítkov – Heřmanice Břidličná – Slavia Orlová
Slavia Orlová – Frenštát p. R. Heřmanice – Markvartovice
Háj ve Slezsku – Břidličná Český Těšín – Dětmarovice
Šenov – Kobeřice Kobeřice – Bohumín
Pustá Polom – Český Těšín Kravaře – Háj ve Slezsku
Markvartovice – Polanka Frenštát p. R. – Vítkov
Bohumín – Kravaře Polanka – Pustá Polom

 

Muži „B“ budou hrát doma s Litultovicemi

Po prohraném utkání s Pustou Polomí budou hrát muži B doma s celkem Litultovic, které je na 4. místě tabulky okresního přeboru. Na kontě mají 11 vítězství, dvě remízy a pět porážek. Naši jsou v ohroženém pásmu a mají celkem 13 bodů, za které jim patří 12. místo. Utkání Kobeřice „B“- Litultovice  se bude hrát v sobotu 30. dubna od 16:30 hodin. Zveme všechny příznivce naší „dvojky“.

 

V tomto kole hrají :

Slavia Opava – Pustá Polom „B“

V příštím kole budou hrát:

Chlebičov „B“ – Kobeřice „B“

Kobeřice „B“ – Litultovice Suché Lazce – Vřesina
Vávrovice – Stěbořice Jakartovice – Budišov n/B
Hradec n/M – Chlebičov „B“ Stěbořice – Hradec n/M
Bělá – Suché Lazce Bělá – Slavia Opava
Budišov n/B – Malé Hoštice Malé Hoštice – Vávrovice
Vřesina – Jakartovice Litultovice – Pustá Polom „B“

 

 

Dorostenci budou hrát doma se Svinovem

Po prohraném utkání s Rýmařovem budou naši dorostenci hrát doma, a to se Svinovem, který je na druhém místě tabulky. Čeká nás tedy další těžký zápas a tak se uvidí, jak v tomto utkání obstojíme. Utkání krajské soutěže dorostu Kobeřice – Svinov se bude hrát v neděli 1. května od 14:15 hodin. Zveme všechny příznivce dorostu.

V tomto kole hrají:

Vávrovice – Dolní Benešov

Příště budou hrát:

Krásné Pole – Hradec n.M.

Stará Bělá – Fulnek Vratimov – Stará Bělá
Hradec n.M. – Vratimov Fulnek – Studénka
Vítkov – Krásné Pole Svinov – Darkovičky
Polanka – Studénka Rýmařov – Vávrovice
Darkovičky – Rýmařov Kobeřice – Polanka
Kobeřice – Svinov Dolní Benešov – Vítkov

 

Starší a mladší žáci se střetnou v domácím prostředí se Slavií Opava

 

Starší žáci Kobeřic nastoupí do utkání z druhé pozice se ziskem 40 bodů, jejich sobotní soupeř je na desáté pozici se ziskem 11 bodů.

Mladší žáci Kobeřic okupují rovněž druhou pozici se ziskem 36 bodů, Slavia Opava je na 10. místě s 10 body. Utkání krajské soutěže st. a ml. žáků Kobeřice – Slavia Opava startuje v sobotu 30. Dubna, starší ve 12:45, mladší ve 14:30. Zveme všechny příznivce naši mládeže!

 

 

 

Zápasy starší a mladší přípravky

 

ČT 28.4.2016 17:00 Kobeřice mini mladší Hlučín „B“
29.4.2016 17:00 Kobeřice mini starší Velké Hoštice

 

 

Leave us a reply