Dorost – Svinov 3:0 (3:0)

Po prohraném utkání v Rýmařově 0:2, hráli naši dorostenci další utkání proti druhému mužstvu tabulky Svinovu. V nejsilnější možné sestavě hráli naši od začátku aktivně a ohrožovali branku hostů. Utkání se vlastně rozhodlo mezi 28. – 40. minutou. Ve 28. minutě zahrával trestný kop Oberherr a našel zcela volného Kubného – 1:0. Ve 32. minutě po nádherné spolupráci Kubný – Bolacký druhý jmenovaný zvýšil na 2:0. Střeleckou tečku 1. půle ukončila 40. minuta, kdy se z dálky trefil Kubný – 3:0.

Po přestávce se postupně do hry dostali všichni hráči z lavičky a byť jsme byli aktivnějším mužstvem, tak se skóre utkání už nezměnilo. A tak naši dorostenci popáté na jaře zvítězili a zatím jim patří 3. místo tabulky krajském soutěže.

Branky: 18 a 40. minuta Kubný, 32. minuta Bolacký.

Sestava našeho mužstva: Schlischka – Wittek (60. Konečný), Kollek, Oberherr, Moravec (77. Mrovec) – Bitomský (74. Rother), Kubný, Stuchlík, Stříbný – Ohřál (60. Čech) Bolacký (74.Švančar)

Starší i mladší žáci porazili doma Slavii Opava

Starší a mladší žáci Kobeřic se střetli se Slavií Opava, kterou oba celky porazili. Mladší i starší žáci jsou na 2. místě tabulky krajské soutěže.