No image

Chlebičov „B“ – Kobeřice „B“ 1:4 (1:2)

Hosté se ujali vedení ve 22. minutě, když chybu domácího brankáře Sýkory využil Boček -0:1. O tři minuty později kopa­ly Kobeřice roh a Vidlák hlavou trkl míč do sítě – 0:2. Pak se hra vyrovnala a ke slovu se dostal i Chlebičov. V 36. minutě Jiří Hollesch otřel svou střelu o břevno a následná dorážka Šupíka skon­čila jen na tyči. V samém závě­ru poločasu byla nařízena proti hostům penalta, kterou zužitko­val Badura – 1:2.

V 65. minutě se domácím naskytla možnost vy­rovnat, ale Badura ani nadvakrát nedokázal pokořit hostujícího brankáře. V závěru už hrál Chle­bičov vabank a hosté toho nále­žitě využili. V 78. minutě si nabě­hl na pas Havrankeho neomylný Boček – 1:3. V 84. minutě uzavřel gólo­vý účet Hahn, který proměnil sa­mostatný nájezd – 1:4.

Branky: Badura z pen. – Boček 2, Vidlák, Hahn.