V sobotu 21. 5. 2016 se uskutečnil turnaj „Českomoravský beton Heidelbergcement Group“ pro mini žáky ročníku narození 2007 a mladší. Fotbalová utkání se hrála v areálu fotbalového hřiště s umělým travnatým povrchem FK Kylešovice.

Turnaje se zúčastnila následující mužstva:

TJ Sokol Kobeřice, TJ Velká Polom, TJ Raduň, TJ Hradec nad Moravicí, FC Ostrava – jih, SK Meteor Strahovice, Juventus Bruntál, MFK Vítkovice, TJ Spartak Rohov, TJ Tatran Štítina, SK Slavie Třebovice, KS Unia Racibórz

Naši nejmenší hráči bojovali o finále, ale v posledních 10 sekundách dostali rozhodující gól. Nakonec se umístili po velmi vyrovnaném boji na krásném čtvrtém místě. Fotbalová utkání byla odehrána s velkým nasazením, bojovností a rovněž s krásnými fotbalovými momenty, které byly oceněny bouřlivým potleskem přihlížejících diváků.

Hráči TJ Sokol Kobeřice:

Erik Pašek, Adam Šoltys, Marek Poništ, Max Mrovec, Robin Václavík, Nikolas Grigarčík, Jakub Žídek

Naši střelci:

Adam Šoltys, Max Mrovec, Nikolas Grigarčík, Jakub Žídek

Velká pochvala patří také brankaři Marku Poništovi a obráncům Eriku Paškovi a Maxi Mrovcovi.

Nejlepším střelcem celého turnaje byl vyhlášen a zároveň oceněn soškou střelce ADAM ŠOLTYS.

Adam Šoltys

U tak malých hráčů není rozhodující výsledek, ale radost zahrát si fotbal a především najít chuť ke sportu. To naši nejmenší hráči dokázali a věříme, že i v dalším období zůstanou tyto děti aktivně zapojeny do sportu.

Rodičům děkujeme za podporu a trpělivost!

Trenéři:

Pavel Dubělčík, Petr Schlischka a David Václavík