Dorost – Vávrovice 6:1 (2:1)

V dalším utkání nastoupili naší dorostenci v domácím prostředí proti Vávrovicim. Naši hráči se pustili do svého soupeře aktivní hrou se spoustou nepřesných střel, které většinou končily nad brankou soupeře. Ve 20. min. si Kubný narazil míč se Slaninou a jeho střela otevřela skóre utkání – 1:0. Hosté se dopředu moc nehrnuli, ale ve 30. min. využili chyby naší obrany a pozdního výběhu našeho brankáře a Klein pohodlně skóroval – 1:1. O sedm minut později našel Slanina Kubného a jeho technická střela rozvlnila síť – 2:1. To bylo v první půli z naší strany vše.

Druhý poločas, to už byl úplně jiný fotbal, naši hráči začali hrát více po stranách a to přineslo své ovoce v podobě rychle narůstajícího skóre. Ve 49. a 58. min. se trefil Kubný  poprvé střelou z dálky a podruhé proměnil pokutový kop. V 68. min. našel Peterek ideálně Zajíčka a ten se nemýlil – 5:1. Tečku ve skóre udělala 79. min., kdy trestný kop Stříbného dorážel do branky střelecky aktivní Kubný. V průběhu druhé půle do hry zasáhla celá lavička a tak se i náhradníci podíleli na konečném vítězství 6:1, které nás stále drží na 3. místě tabulky krajské soutěže.

Branky: 20., 37., 49., 58. a79. Kubný, 68. Zajíček  –  30. Klein

Sestava: Schlischka – Wittek (68. Novák), Bitomský (60. Peterek), Rybenský (77. Kollek), Moravec,  Bolacký, Kolarčik (46. Mrovec), Kubný, Stříbný – Slanina (77. Holce), Zajíček

Starší i mladší žáci porazili Vřesinu

Starší i mladší žáci Kobeřic se střetli v dalším kole krajské soutěže s Vřesinou. Oba naše celky vyhrály, starší 5:3, mladší 1:0.