Mini žáci první na turnaji v Raduni

pohar_minizaciV sobotu 25. 6. 2016 se uskutečnil turnaj „O pohár starostky obce Raduň“ pro mini žáky ročníku narození 2007 a mladší. Fotbalová utkání se hrála v areálu fotbalového hřiště TJ Raduň.

Turnaje se zúčastnila následující mužstva:

TJ Sokol Kobeřice, FK Kylešovice, TJ Raduň, TJ Tatran Štítina

Naši nejmenší hráči se umístili po velmi krásném a vyrovnaném boji na prvním místě. Fotbalová utkání byla odehrána s velkým nasazením, bojovností a rovněž s krásnými fotbalovými momenty, které byly oceněny bouřlivým potleskem přihlížejících diváků.

Výsledky:

TJ Sokol Kobeřice – TJ Tatran Štítina 1:0, 2:0

TJ Sokol Kobeřice – TJ Raduň 3:4, 5:1

TJ Sokol Kobeřice – FK Kylešovice 3:0, 3:3

Hráči:

Erik Pašek, Adam Šoltys, Marek Poništ, Max Mrovec, Nikolas Grigarčík, Michal Mrovec

Nejlepším brankářem celého turnaje byl vyhlášen Marek Poništ! Gratulujeme!

Rodičům děkujeme za podporu a trpělivost!

Trenér: Pavel Dubělčík

Ml. žáci ovládli turnaj v Oldřišově

O víkendu 25. – 26. 6. 2016 se v Oldřišově uskutečnil turnaj mladších žáků. Turnaje se mj. zúčastnilo i naše mužstvo a po skvělém průběhu dokázalo celý turnaj vyhrát. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci TJ Sokol Kobeřice!

Celkové umístění:

1. Kobeřice
  2. MFK Ostrava
  3. Hradec
  4. Vřesina
  5. Kravaře
  6. Velká Polom
  7. Oldřišov

Výsledky našeho mužstva:

Kobeřice – V. Polom 3:1, Kravaře 0:0, MFK Ostrava 2:2, Hradec 3:1, Oldřišov 3:0, Vřesina 4:2

mladsizaci

Dorostenci zvítězili na turnaji v Bolaticích

V sobotu 25. června 2016 se na fotbalovém hřišti v Bolaticích uskutečnilo okresní kolo turnaje dorostenců hráčů ročníku 1997 a mladších v rámci 90. letého výročí založení FK Bolatice.

Turnaje se zúčastnila 4 mužstva:

TJ Sokol Kobeřice

FK Bolatice

FK Kylešovice

TJ Slavia Malé Hoštice

Naši kluci po třech výhrách obsadili konečné první místo, k čemuž jim gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci TJ Sokol, potažmo obce Kobeřice.

Výsledky našeho mužstva
Kobeřice – Bolatice 3:1
Kobeřice – Kylešovice 3:0
Kobeřice – Malé Hoštice 4:1

Nejlepším střelcem turnaje se stal náš Antonín Kubný, nejlepším hráčem pak Andreas Kolarčík. Oběma hráčům gratulujeme!