Muži“A“ budou hrát v Břidličné 

Po utkání s Bohumínem budou naši hráči „A“ mužstva hrát v sobotu v Břidličné, která je po pěti utkáních na 5. místě tabulky krajského přeboru. Zatím ještě neokusila hořkost porážky, vyhrála ve dvou utkáních a 3x remizovala. Soupeřům vsítila 9 a obdržela sedm branek.

Naši hráči jsou poslední s jedinou výhrou a čtyřmi porážkami. Soupeřům jsme dali 4 a obdrželi 15 branek. Utkání s Břidličnou nás sice staví do role outsidera, ale věřme, že konečně prolomíme tu špatnou šňůru a budeme slavit nějaký ten bodový zisk. Utkání krajského přeboru Kovohutě Břidličná – Kobeřice se bude hrát v sobotu 3. září v 16:30 hodin. Zveme všechny fanoušky našeho celku. Odjezd k utkání je ve 14:00 hodin.

Program krajského přeboru

Dětmarovice – Bílovec Slavia Orlová – Krnov
Břidličná – Kobeřice Čeladná – Břidličná
Heřmanice – Vendryně Vendryně – Polanka
Český Těšín – SO Bruntál Háj ve Slezsku – Český Těšín
Krnov – Háj ve Slezsku Dětmarovice – Frenštát p. R.
Bohumín – Slavia Orlová Šenov – Bohumín
Frenštát p. R. – Šenov Bílovec – Kobeřice
Polanka – Čeladná SO Bruntál – Heřmanice

 

Muži „B“ budou hrát doma s Hradcem nad Moravicí 

Po prohře s Litultovicemi budou hrát fotbalisté „B“ mužstva doma s celkem Hradce nad Moravicí. Mužstvo Hradce jen po dvou utkáních na 7. místě se ziskem čtyř bodů za jedno vítězství a jednu remízu. Svým soupeřům vsítili 5 a obdrželi 2 branky.

Naši hráči jdou do utkání jako devátý celek tabulky okresního přeboru. Zatím jsme získali 3 body za vítězství ve Vávrovicích 2:0. Celkově máme 3 body a skóre 2:4. Utkání okresního přeboru Kobeřice „B“ – Hradec nad Moravicí se bude hrát v sobotu 3. září od 16:30 hodin. Zveme všechny příznivce naší „dvojky“.

Program okresního přeboru

Hlavnice – Litultovice Vávrovice – Pustá Polom “B”
Pustá Polom “B” – Jakartovice Hradec nad Moravicí – Stěbořice
Slavia Opava – Vřesina Jakartovice – Slavia Opava
Kobeřice “B” – Hradec nad Moravicí Kobeřice “B” – Hlavnice
Bělá – Vávrovice Malé Hoštice – Bělá
Budišov nad Budišovkou – Stěbořice Vřesina – Budišov nad Budišovkou
Hněvošice – Malé Hoštice Litultovice – Hněvošice

 

Dorostenci budou hrát s Rýmařovem

V dalším utkání krajské soutěže se střetnou naši dorostenci s Rýmařovem, který je po třech utkáních na 12. místě. Zatím ještě nevyhrál a dvakrát remizoval. Soupeřům vsítil 8 a obdržel deset branek. Naši dorostenci jsou na 2. místě tabulky krajské soutěže a na svém kontě mají devět bodů za 3 vítězství. Soupeřům jsme vsítili 12 a obdrželi 4 branky. Utkání krajské soutěže dorostu Rýmařov – Kobeřice se bude hrát  v neděli 4. září 2016 v 11:00 hodin. Odjezd k utkání je v 8:45 hodin. Zveme všechny příznivce dorostu.

 

Program krajské soutěže dorostu

Vratimov – Fulnek Polanka – Město Albrechtice
Vrbno pod Pradědem – Klimkovice Studénka – Rýmařov
Město Albrechtice – Hradec nad Moravicí Klimkovice – Kobeřice
Rýmařov – Kobeřice Svinov – Dolní Benešov
Vítkov – Svinov Vrbno pod Pradědem – Vítkov
Dolní Benešov – Polanka Darkovičky – Horní Benešov
Horní Benešov – Studénka Hradec nad Moravicí – Vratimov

Starší a mladší žáci hrají s Dolním Benešovem  

V dalších utkáních se střetnou mladší a starší žáci Kobeřic doma s Dolním Benešovem. Utkání krajské soutěže mladších a starších žáků Kobeřice – Dolní Benešov se bude hrát v sobotu 3. září od 12:00 a 13:45 hodin. Zveme všechny příznivce žákovských soutěží.

 

Program krajské soutěže žáků

 

Břidličná – Vřesina Kobeřice – Vítkov
Rýmařov – Vrbno Dolní Benešov – Vrbno
Kobeřice – Dolní Benešov Slavia Opava – Město Albrechtice
Raduň – Slavia Opava Budišov nad Budišovkou – Raduň
Vítkov – Budišov nad Budišovkou Vřesina – Rýmařov

Leave us a reply