Dorostenci vyhráli v Rýmařově

V utkání se domácí ujali vedení hned ve třetí minutě. Naši odpověděli ve 13. Minutě, kdy branku vsítil Stříbný Martin a dokonce ve 27. minutě jsme zvýšili Andreasem Kolarčíkem  na 2:1. Toto vedení nám vydrželo do 34. minuty, kdy soupeř srovnal pro něj nepříznivý stav ze značky pokutového kopu. Ale to do poločasu nebylo vše. O tři minuty později jsme strhli vedení na svou stranu, kdy ve 37. minutě dával na 3:2 pro náš celek Kubný Antonín.

Do druhého poločasu jsme šli s jednobrankovým vedením, které nám vydrželo do 51. minuty, kdy skóroval domácí Štěpáník Michael. Pak jsme dávali branky jenom my. V 70. minuě zvýšil na 4:3 z penalty Kubný Antoním a na konečných 5:3 pro náš celek se zapsal do tabulky střelců Stříbný Martin, který skóroval v 90. minutě. Naši dorostenci jsou po tomto vítězství na skvělém 2. místě.

Výsledky krajské soutěže dorostu

Rýmařov – Kobeřice 3:5 (2:3)

Horní Benešov – Studénka 3:1 (2:1)

Vítkov – Svinov 6:1 (3:0)

Město Albrechtice – Hradec nad Moravicí 2:3 (1:0)

Vrbno pod Pradědem – Klimkovice 1:3 (1:2)

Vratimov – Fulnek 1:4 (0:2)

Starší žáci prohráli s D. Benešovem

Čtyřmi zápasy pokračovala také soutěž starších žáků.  O jediné vítězství hostů se postarali starší žáci Dolního Benešova, kteří porazili naše kluky v poměru 4:1. Jedinou naši branku dal z penalty Seidler. Nejvíce branek však diváci viděli v Raduni, kde domácí vyhráli 5:2. Další bod domácím hráčům sebrali starší žáci z Vřesiny, kteří remizovali 2:2 v Břidličné. Rýmařov vyhrál nejvýraznějším rozdílem doma s Vrbnem, které porazil 4:0.

Výsledky krajské soutěže starších žáků

Kobeřice – Dolní Benešov 1:4 (0:1)

Raduň – Slavia Opava 5:2 (2:1)

Břidličná – Vřesina 2:2 (1:1)

Rýmařov – Vrbno 4:0 (3:0)

Mladší žáci porazili Dolní Benešov

Rovněž soutěž mladších žáků pokračovala několika zápasy. O jediné vítězství hostů se postarali žáci Vřesiny, kteří porazili Břidličnou v poměru 4:0. Naši mladší žáci si poradili s žáky Dolního Benešova 6:1 po poločase 2:1. Branky našeho celku vsítili Stuchlík Ondřej, který vstřelil 3 branky. 2x se trefil Reichel Vojtěch, z toho jednu z penalty a do střelecké listiny se zapsal také Kretek Tadeáš.