No image

TJ Háj ve Slezsku – TJ Sokol Kobeřice 3:0 (2:0)

Důležité utkání dvou soupeřů ze spodní poloviny tabulky vyznělo lépe pro domácí fotbalisty. Bohužel se nám v tomto utkání vůbec nevyvedl začátek, který rozhodl. První branku jsme obdrželi již ve 2. minutě, kdy se po krásné křídelní akci trefil domácí Janíček – 1:0. Tu druhou jsme si vsítili sami, kdy ve 14. minutě jedovatou střelu Janíčka nešťastně tečoval do naší sítě David Janík – 2:0. Naše mužstvo mohlo korigovat skóre ve 20. minutě, kdy se míč odrazil od Jana Oberherra, ale jeho střela mířila jen do břevna. Poté domácí nevyužili slibně zahraný roh a tak mohli skórovat ve 33. minutě naši fotbalisté, ale přesný centr Jana Oberherra Wirth nezužitkoval.

Ve druhém poločase byl k vidění vcelku vyrovnaný zápas, ovšem bez ohrožení domácí branky. Naopak domácí 8. minut před závěrečným hvizdem vsítili třetí branku Truplem na konečných 3:0.

Vedoucí našeho mužstva Martin Halfar k utkání řekl: „ Začátek zápasu byl hrozný. Vůbec jsme nestíhali, když jsme se pohybovali daleko od protihráčů. Potom jsme se trošku probudili, konečně jsme aktivně bránili a zabrzdili nápor soupeře. Druhá půle už  byla naprosto vyrovnaná. V útoku jsme se ovšem moc neprosadili, takže jsme prohráli zaslouženě.“

Sestava našeho celku: Volný – Schreier, Buchta (28. Pavlíček), D. Janík, J. Janík- P. Stuchlík (62. Boček), Jašek Wirth (78. R. Stuchlík), Čujek (78. Kubný), Kryštof – J. Oberherr, Trenér Tomáš Kamrád