Vratimov – Kobeřice 3:2 (2:1)

První jarní utkání KS dorostu jsme sehráli v sobotu ve Vratimově. Na místní úzké a rychle umělce to měli obě mužstva těžké, kupila se řada nepřesností a vázla souhra obou celků. Skóre se poprvé měnilo ve 23 min., kdy centr Kolarčíka našel hlavu Bolackého a vedli jsme 0:1. Radost trvala jen do 30 min., kdy se kolem Moravce prohnal domácí útočník, dal míč před bránu, kde dorážel Vrána 1:1. Ve 36 min. obehrál domácí kanonýr Brezula Moravce a jeho přesná střela skončila v síti a stanovila poločasový stav 2:1.

I ve druhém poločase byli domácí aktivní a v 63 min. zužitkoval přesnou dorážku Zahradník a domácí vedli 3:1. Od této doby začali hrát i naši hráči a v 85. min. přesně odcentroval Štěpán Stříbný a Rother za pomoci domácího obránce skóroval 3:2. Bohužel vyrovnat se už nám nepodařilo a přišla první porážka v sezóně.

Sestava:  

Schlischka – Moravec (46. Kollek), Hartoš, Wittek, Novák (46. Kubný), Stříbný M., Kolarčík, Bolacký, Kaspar (63. Stříbný Št.), Stromský (70. Jamnický)

Branky: 30. Vrána Daniel, 36. Brezula Lukáš, 63. Zahradník Petr – 23. Bolacký Tomáš, 87. Rother Filip
Diváci: 50
Rozhodčí: Vrána Jaroslav.

 

Sdílet

Další příspěvky

Leave us a reply