Český Těšín – Kobeřice 3:0 (2:0)

 

Z kraje utkání zahrozili domácí střelou do břevna, ale ve 20. minutě to již Českému Těšínu vyšlo. Až do vápna prošel domácí Kiška, Robin Wirth nešťastně fauloval  a Kantor ze značky pokutového kopu nezaváhal – 1:0. Naši poté trochu projevili iniciativu, ale Petr Stuchlík pálil příliš vysoko. Ve 38. minutě se dostal do šance Kryštof, ale ztroskotal na domácím gólmanovi. Pak René Wirth nůžkami chtěl ohrozit domácího brankáře a domácí hráči museli míč odklízet z brankové čáry. Český Těšín ale do přestávky ještě udeřil podruhé. Malyjurek poslal dopředu Lojka, který upravil na 2:0.

Našim hráčům se lepila smůla na paty i ve druhém poločase. Pokus Šimečka skončil jen na tyčce domácí svatyně. Velké pozdvižení znamenala rovněž standardní situace v podání našeho Pavlíčka, po níž nebezpečně hlavičkoval Robin Wirth a balon tancoval na brankové čáře. Poslední slovo si tak v utkání vzali domácí hráči, když Konečný pečetil na finálních 3:0.

„Výsledek je pro nás krutý, zápasu by více slušela remíza. Hrálo se na umělce, kde navíc foukal silný vítr, takže nám chvilku trvalo, než jsme se rozkoukali. Do druhé půle jsme už vstoupili hodně aktivně. Kluci se snažili, vytvářeli jsme si dost šancí, jenže nebyli jsme schopni dát gól,“ řekl k utkání vedoucí našeho mužstva Martin Halfar.

Branky: 20. Kantor Ivo (pen.), 44. Lojek Jakub, 89. Konečný David

Diváků: 60

Rozhodčí: Lakomý Tomáš – Pala Mojmír, Potiorek Aleš. Delegát: Kuběna Petr. 

Sestava Kobeřic:

Hluchník – Schreier, Janík, Oberherr, Pavlíček, Stuchlík P., Wirth René, Wirth Robin, Kryštof (Kubný), Boček (Kollek), Šimeček (Němčík)

 

Sdílet

Další příspěvky

Leave us a reply