Naše mužstvo „B“ čeká v soutěži okresního přeboru dohrávka s Hněvošicemi. Jedná se o velmi prestižní utkání, které má přívlastek „derby“. Jistě si starší fanoušci vzpomenou na pravidelná utkání našeho „A“ celku s tímto soupeřem. Většinou se hrálo v soutěži 1.B třídy a tato prestižní utkání byla velmi navštěvována.

V tomto utkání se jedná o souboj desátého a jedenáctého celku okresního přeboru, když desáté jsou Hněvošice, které v průběhu soutěže získaly 31 bodů, když 10x vyhrály, 1x remizovaly a 14x prohrály. Tento počet vyhráných, remízových a prohraných zápasů má i náš celek, který je na 11. místě. Dělí je pouze skóre, které mají lepší Hněvošice. V podzimním vzájemném duelu jsme v Hněvošicích prohráli 0:5. Z tohoto hlediska máme svému soupeři co oplácet. Takže doufejme, že to tentokrát vyjde.

Utkání okresního přeboru Kobeřice „B“ – Hněvošice  se bude hrát v sobotu 24. června  2017 od 17:00  hodin. Zveme všechny příznivce našeho „B“ mužstva.

Sdílet

Další příspěvky

Leave us a reply