Dolní Životice – Kobeřice „B“1:2 (0:2)

V 8. minutě si domácí gólman Toporčák špatně zpracoval malou domů a Bedrich toho zkušeně využil ke vstřelení branky – 0:1. Ve 33. minutě se z autu dostal míč k hostujícímu Gargošovi, který se obtočil kolem svého strážce a chytře obstřelil bezmocného Toporčáka – 0:2. Těsně před přestávkou mohly Dolní Životice snížit, ale zkušený Hanák trefil ze značky pokutového kopu pouze tyčku.

Druhá půle byla o marném dobývání hostující svatyně. Střely Hanáka a Pumra svůj cíl bohudík nenašly. Domácí dokázali korigovat až čtyři minuty před koncem, když centr zprava doklepl Ondřej skluzem do prázdné kasy – 1:2.

Branky: Ondřej – Bedrich, Gargoš. Poločas: 0:2.

Sestava: Hluchník – Jašek L., Zbořil, Vidlák (70. Rycka), Václavík (85. Lasák), Gargoš, Stuchlík R., Bedrich (55.Janík D), Ulrich, Ohřál (67. Janiš), Hahn (52. Bečica)