Kobeřice „A“ – Chlebičov 6:0 (2:0)

Naši fotbalisté „A“ mužstva předvedli vynikající výkon a na vlastním stadionu rozstříleli ambiciózní Chlebičov, čímž dali zapomenout na předešlé neúspěchy.

Domácí nakročili ke třem bodům ve 14. minutě, kdy prošel roh Hlavenky až k Robinu Wirthovi a ten málem protrhl síť – 1:0. Hosté reagovali přízemní ranou Korbela, jenže gólman Štencel zůstal bez práce. Chleba se tak lámal až v závěru prvního poločasu. Těsně před výměnou stran vybojoval míč Petr Stuchlík, zatáhl po lajně, načechral do  vápna perfektní centr a nová akvizice v našem dresu, Polák Kusztubajda, se skvěle zorientoval – 2:0.

Demolice chlebičovské defenzivy pokračovala i po přestávce. Nejprve utekl po křídle Petr Stuchlík a šikovným dloubákem krásně přehodil hostujícího gólmana a zvýšil na 3:0. O necelou půlhodinku později si vzal na půlce balon rychlonohý Šimeček a už ho nikomu pepůjčil – 4:0. Pátý hřebíček do hostující rakve zatloukl Kubný, když zužitkoval přesný pas Jaška – 5:0. V 86. minutě Chlebičov naposledy zpytoval svědomí. Robin Wirth vybojoval míč pro Šimečka, který opět potvrdil své střelecké dispozice – 6:0. V samotném závěru ještě Kubný zacloumal břevnem, ale to už rozhodně nevadilo. Domácí si tak připsali první vítězství v nové sezóně (zdroj Region Opavsko).

Branky: 76. a 86. Šimeček 14. Robin Wirth, 44. Kusztubajda, 48. P. Stuchlík, 80. Kubný. Poločas:2:0

Rozhodčí: Takáč, Žáček, Picmaus
Diváků: 210
Sestava Kobeřic: Štencel – Schreier, Mrva D., Havelka, Wirth René, Wirth Robin, Stuchlík P. (K) (84. Kollek), Hlavenka (76. Kubný), Janík J. (71. Jašek), Kryštof (78. Stuchlík R.), Kusztubajda (67. Šimeček).