Ve středeční dohrávce druhého kola KS 1. A třídy se hrál velmi atraktivní fotbal před skvělou kulisou, plný bojovnosti, emocí a zajímavých momentů, ve kterém se nakonec body dělily. V prvním poločase měli lehce navrch naši borci, po přestávce mohli o svém vítězství rozhodnout především hosté. Konečná dělba bodů je tak asi spravedlivá.

Zkraje utkání se naši borci do svého soupeře s chutí zakousli, výsledkem toho byla v 7. minutě vedoucí branka Davida Mrvy, který se trefil po rohu ze skrumáže před hostující svatyní. V 19. min. kopali naši roh, ale nepohlídali si rychlý brejk soupeře, ze kterého se trefil hostující Fišer. V dalších minutách první půle se hrálo vyrovnaně, do větších příležitostí se už žádné mužstvo nedostalo.

Do druhé půle vstoupili aktivněji hosté, takže si naši mohli po několika dobrých šancích zhluboka oddychnout. V 51. min. ale pláchnul hostující obraně Šimeček, byl faulován a následný pokutový kop s přehledem proměnil Robin Wirth a naši opět vedli. Vedení nám však dlouho nevydrželo, neboť se o dvě min. později trefil na opačné straně Brunclík. Utkání bylo vyhecované, nepostrádalo náboj a emoce. K vidění bylo i spoustu karetních zákroků, ze kterého pramenila červená karta v 71. min pro našeho kapitána Petra Stuchlíka. Paradoxně v oslabení to byl náš celek, který diktoval tempo hry a byl aktivnější. 2. min před koncem šel pod sprchy také hostující Žídek, na konečném skóre 2:2 se však již nic nezměnilo a tak konečná dělba bodů je asi spravedlivá.

TJ Sokol Kobeřice – SK Moravan Oldřišov  2:2 (1:1)

Branky:  7. Mrva David, 52. Wirth Robin (pen.) – 19. Fišer Dominik, 54. Brunclík Daniel

Rozhodčí: Jantoš Pavol – Dytková Šárka, Pasterčák Jozef

Diváků: 300

Sestava Kobeřic: Štencel – Schreier (46. Kusztubajda), Mrva D. (75. Buchta), Havelka, Wirth René, Wirth Robin, Stuchlík P. (K), Hlavenka, Janík J., Kryštof (75. Jašek), Šimeček (79. Kubný)