TJ Sokol Kobeřice B – Budišov nad Budišovkou  0:6  (0:3)

V jednoznačnou záležitost se v sobotním odpoledni proměnil duel naší rezervy s lídrem soutěže z Budišova. Naši na hosty vůbec nestačili a utržili vysokou porážku.

Hned v 5. minutě rozezvonil tyčku kobeřický Vidlák. Pak už se taktovky chopil favorizovaný Budišov a začal svůj brankostroj. Ve 23. minutě oslovil Petr VIodelský ideálním pasem Filipa Pražáka, jehož hlavička přistála u zadní tyče – 0:1. Ve 39. minutě se po rychlé akci a centru Kurice trefil do černého Siažík – 0:2. O čtyři minuty později utekl po dlouhém výkopu gólmana Krásy domácí defenzivě Martin Pražák a zvýšil na 0:3.

Hned po pauze se navíc prosadi Martin Pražák – 0:4. V 52. minutě si na roh Petra Modelského vyskočil nejvýše Siažík a zavěsil míč hlavou nekompromisně do kysně – 0:5. Konečnou podobu dal výsledku v 55. minutě Kuric, který zužitkoval přesnou kolmici Filipa Pražáka – 0:6.

Branky: 23. Pražák Filip, 37. Siažík Daniel, 42., 47. Pražák Martin, 49. Siažík Daniel, 54. Kuric Jan

Sestava: Stříbný – Ullrich (55. Lasák A.), Jašek L., Chudík, Stuchlík R., Vidlák, Mrovec, Václavík, Bečica (64. Lasák D.), Gargoš R., Rycka (52. Návrat)