TJ Sokol Dobroslavice – TJ Sokol Kobeřice B   4:2 (1:2)

Branky: 2.,56. Rathouský David, 60. Stupka Jan, 82. Chromečka Václav – 28. Mrovec Tomáš, 43. Gargoš Roman

Sestava: Stříbný – Jašek L., Vidlák, Gargoš R., Lasák D., Urbiš, Lasák A., Rycka,  Stuchlík R., Hahn, Mrovec

Již ve 2. minutě se míč odrazil k Chromečkovi, jehož střela přistála na tyči a po gólu hladový Rathouský z bezprostřední blízkosti poslal balon hlavou do sítě – 1:0. Vyrovnání přišlo ve 28. minutě, když se na dobroslavického Vajdu řítili dva kobeřičtí útočníci a Mrovec nezaváhal – 1:1. Ve 43. minutě se na půlící čáře dostal k míči hostující Gargoš a v sólovém nájezdu zavěsil balon ukázkově k přední tyči – 1:2.

V 56. min. však Osmančík vybojoval míč pro dobíhajícího Caju, který jej nekompromisně nacpal pod břevno – 2:2. O čtyři minuty později pak zahrával rohový kop Chromečka, balon se dostal až ke Stupkovi a ten zařídil dokonalý výsledkový obrat – 3:2. Výhru Dobroslavic pojistil šest minut před koncem rychlík Chromečka, jenž procedil míč skrz nohy hostujícího brankáře – 4:2 (zdroj Region Opavsko).