Dorost – Rýmařov 4:3  (1:3)

První jarní mistrovské utkání odehráli naší dorostenci na domácím hřišti proti poslednímu týmu tabulky Rýmařovu. A byli to hosté, kteří po našem faulu kopali pokutový kop, který Seidler s přehledem proměnil – 0:1. Běžela 14. min. a Kolarčík překopl obranu hostů, čehož využil Stříbný Martin a bylo vyrovnáno – 1:1. V 16. min. naši dvakrát vyzkoušeli pevnost branky, to když Kolarčík orazítkoval tyč a Stříbný břevno. Osudná se v první půli pro nás stála 32. min.. Naši dvakrát chybovali a hostující Mikula své dvě sóla proměnil na poločasové skóre – 1:3.

Hru ve druhém poločase oživilo dvojí střídání a naši začali být aktivnější. Ve 49. min.

našla přihrávka Stříbného volného Schiadka a ten se nemýlil – 2:3. V 69. min. byl ve vápně faulován Stříbný a následnou penaltu proměnil Hartmann – 3:3. Tečku za utkáním udělala 72. min., kdy Kolarčík vysunul do úniku Stříbného Martina, který s přehledem své sólo proměnil a stanovil konečnou podobu výsledků na 4:3.

Branky: 14. a72. Stříbný Martin, 49. Schiedek, 69. Hartmann (PK)