TJ Sokol Kobeřice – TJ Svinov  1:0 (1:0)

Na Velký pátek dopoledne sehráli naši dorostenci další mistrovské utkání KS, kdy k nám zavítalo mužstvo Svinova. V sestavě opět dostali příležitost žáci ( Stříbný Štěpán a Kubný Matěj ), kteří svým výkonem hodně potěšili. Obě mužstva si v prvním poločase vytvořila několik dobrých příležitostí, které však končily na dobře pracujících obranách nebo dobrých zákrocích obou brankářů. Ve 35. min. byl faulován Stříbný Martin, trestný kop rozehrál jeho bratr Štěpán a ve vápně se hlavou prosadil Hartmann Adam a stanovil poločasový výsledek 1:0.

Po přestávce se do hry postupně dostala téměř celá lavička, ale na výsledku utkání už to nemělo žádný vliv, a tak jsme nakonec byli rádi za těsné vítězství.

Branka: 35. Hartmann Adam

Sestava: Schlischka, Kubný Matěj ( 79. Mrovec ), Wittek, Krzisch, Švančar, Stromský (46. Václavík ), Kolarčík, Hartmann ( 55. Peterek ), Stříbný Štěpán ( Novák )  – Rother ( 55. Seidler ), Stříbný Martin