Vřesina – Kobeřice „B“ 1:4 (0:4)

Už v 6. minutě otevřel skóre Hahn, když se prezentoval parádní střelou z voleje – 0:1. O tři minuty později překvapil domácího brankáře přímo z rohu Stuchlík – 0:2. Další trefu přidaly Kobeřice ve 33. minutě, když stál na konci pohledné akce opět produktivní Hahn. Ten pak dovršil hattrick tři minuty před poločasovým odchodem do šaten – 0:4.

Po přestávce hosté trošku ubrali plyn a soustředili se na uhájení luxusního náskoku. Vřesina se sice dostávala do šancí, ale zuby si vylámala na skvěle chytajícím gólmanovi Stříbném, který dokonce Boháčovi vylapal pokutový kop. Čestného úspěchu se tak domácí družina dočkala až v 90. minutě, kdy po nahrávce Vojtěcha Kociána propálil Stříbného bodlem střídající Vitásek – 1:4.

Branky: 90. Vitásek Jiří – 6., 33., 42. Hahn Robin, 9. Stuchlík Radim

Rozhodčí: Čech Zdeněk – Kubný Jan, Vinárek Vojtěch

Diváků: 120

Sestava Kobeřic: Stříbný, Jašek (K), Gargoš, Hahn (60. Ullrich), Stuchlík R., Mrovec T., Kusztubajda (57. Bečica), Otlík (71. Kubeša), Janík L. (77. Rycka), Vidlák (81. Lasák D.),  Bedrich