TJ Sokol Kobeřice – TJ Tatran Jakubčovice 5:0 (1:0)

Vážný postupový aspirant z Kobeřic zářil proti Jakubčovicím jako kometa. Pětigólová porážka hostů se ještě dala označit za poměrně milosrdnou. Fantastický výkon podal především domácí mladíček Tonda Kubný, který sice úvodní dvě příležitosti zahodil, ale ve 34. minutě už si spravil náladu. Petr Stuchlík mu adresoval ideální centr a Kubný rozjel své nedělní galapředstavení -1:0.

Další branky padaly až po přestávce. Nejprve se sice drbali za ušima Kubný, Hlavenka anebo Robin Wirth, ale Kobeřicím to dlouho nevadilo. V 58. minutě totiž rozehrál Hlavenka standartku nakrátko na Šimečka, který uviděl volného Kubného a ten se opět nemýlil – 2:0. O chvíli později si vykoledoval pentli Šimeček a talentovaný Kubný završil hattrick – 3:0. Jakubčovice totálně rezignovaly, jenže Šimeček, René Wirth a Kryštof si evidentně nenazuli střelecké kopačky. To ovšem v žádném případě neplatilo pro neúnavného Kubného, který tentokrát zužitkoval roh Kryštofa – 4:0. Naposledy se domácí borci radovali v 87. minutě. Šimeček mazácky uvolnil střídajícího dorostence Stříbného a ten popáté překonal bezmocného gólmana Bučka – 5:0 (zdroj Region Opavsko).

Branky: 34., 58., 67., 82. Kubný Antonín, 87. Stříbný Martin

Rozhodčí: Potiorek Aleš – Závodný Vít, Levinger Milan

Diváků: 190

Sestava Kobeřic: Štencel – Kollek, Schreier, Buchta (74. Stuchlík R.), Janík J. (59. Wirth René), Stuchlík P. (K), Wirth Robin, Hlavenka (64. Kryštof), Mezera (64. Oberherr J.), Kubný (84. Stříbný M.), Šimeček