No image

TJ Sokol Kobeřice – Mokré Lazce 2:2 (1:1)

Ve velmi okleštěné sestavě, kdy pro nemoc či zranění chybělo 5 hráčů obvyklé základní sestavy, nastoupili A muži k domácímu utkání proti Mokrým Lazcům.

Kobeřice se vlastní střeleckou impotencí hloupě připravily o dva důležité bodíky. Festival zahozených šancí odstartoval Šimeček, když po kolmici Kubného ztroskotal na gólmanovi Kovalíkovi. Poté se vydal kupředu René Wirth, který pěkně odcentroval na Oberherra, jenže skóre se znovu neměnilo. Hosté tedy poprvé inkasovali až po rohu Kryštofa a prudké hlavičce Mrvy – 1:0. Potřebnou pojistku následně odmítl Šimeček, takže se hlasitě přihlásily o slovo Mokré Lazce. Ve 28. minutě fauloval před vápnem Mrva a exligista Wojnar nachytal brankáře Stencela na hruškách – 1:1. Tečku za úvodním dějstvím poté udělal Oberherr, když pálil kousek vedle.

Kobeřice se dočkaly hned na začátku druhé půle. Šimeček sice znovu pohořel na Kovalíkovi, ale jeho kolaps napravil dorážející Kryštof – 2:1. Vedení domácích však mělo znovu pouze jepičí život. Pavel Galvas způsobil v defenzivě soupeře pořádný průvan a na světelné tabuli se objevily dvě dvojky – 2:2. Vážný postupový aspirant se samozřejmě snažil překlopit misky vah na svou stranu, jenže Kubný nepropasíroval balon přes stopera Půdu a Robin Wirth nepřelstil spolehlivého Kovalila (zdroj Region Opavsko).

Branky: 17. Mrva, 46. Kryštof – 28. Wojnar, 58. P. Galvas.

Diváků: 200

Sestava Kobeřic: Štencel – Kollek, Schreier, Mrva D. (55. Mrovec), Wirth René (K), Mezera (74. Stříbný), Wirth Robin,  Kryštof, Oberherr J., Kubný, Šimeček