Po domácí remíze s Mokrými Lazcemi zajíždíme do Krásných Louček

Po remízovém utkání s Mokrými Lazcemi nás čeká předposlední celek tabulky I. A třídy Krásné Loučky. Zatím má toto mužstvo 12 bodů za tři vyhraná utkání a tři remízy při skóre 18:22. V domácím prostředí 3x vyhráli a ve čtyřech byli poraženi. Na jaře sehráli 3 utkání, které všechny prohráli. V Kravařích 1:2, doma s Oldřišovem 1:2 a v minulém kole ve Velkých Heralticích 0:3. Z těchto výsledků je patrné, kdo je favoritem.

Naši hráči jsou po utkání s Mokrými Lazcemi na 3. místě s 28 body, když jsme 8x vyhráli, 4x remizovali a 5x prohráli. Soupeřům jsme vsítili 41 a obdrželi 32 branek. Venku jsme vyhráli v Bolatich, remizovali ve Velkých Heralticícha a v Ludgeřovicích.   V pěti utkáních jsme na hřištích soupeřů  prohráli. Nyní v utkání s Krásnými Loučkami si nelze nic jiného přát než to, aby naši fotbalisté dali do utkání všechny síly, slnili roli favorita a vyhráli.

Utkání krajské soutěže I.A třídy TJ Krásné Loučky – TJ  Sokol Kobeřice se bude hrát v sobotu 21. dubna  2018 od 16:00 hodin . Odjezd k utkání bude ve 14:00 hodin.   Zveme všechny fotbalové fanoušky. Přijeďte povzbudit naše hráče. Budou to hodně potřebovat.

Program IA.třídy v tomto a příštím kole

Jakubčovice – Slavkov Chlebičov – Krásné Loučky
Vítkov – Hlubina Velké Heraltice – Darkovičky
Ludgeřovice – Kravaře Mokré Lazce – Jakubčovice
Krásné Loučky – Kobeřice Oldřišov – Ludgeřovice
Mokré Lazce – Chlebičov Kravaře – Vítkov
Darkovičky – Oldřišov Slavkov – Hlubina
Bolatice – Velké Heraltice KobeřiceBolatice

Muži „B“ budou hrát doma s Březovou

Březová je v současné době na 7. místě s 26 body. Má vyrovnané skóre, neboť vsítili 27 branek a stejný počet obdrželi. K nám přijíždí po domácím vítězství s Oticemi.

Naopak naši hráči prohráli se Stěbořicemi 0:3. Po tomto utkání jsou s 20 body na osmém místě. Bude se jednat o souboj sedmého a osmého celku okresního přeboru.

Utkání okresního přeboru Kobeřice „B“ – Březová se bude hrát v sobotu 21. dubna od 16:00 hodin. Zveme na toto utkání všechny příznivce našeho „B“ mužstva.

Program okresního přeboru na toto a příští kolo

Hlavnice – Dolní Životice Štítina – Dobroslavice
Vřesina – Stěbořice Slavia Opava – Otice
Kobeřice „B“Březová Březová – Vřesina
Otice – Litultovice Stěbořice – Dolní Životice
Jakartovice – Slavia Opava Litultovice – Kobeřice „B“
Dobroslavice – Budišov nad Budišovkou Budišov nad Budišovkou – Jakartovice
Hněvošice – Štítina Hněvošice – Hlavnice

Dorostenci jedou na hřiště Ostrava-Jih

Dalším soupeřem našich dorostenců bude čtvrtý celek krajské soutěže Ostrava-Jih, který má v současné době 30 bodů, když 9 x vyhrál, 3x remizoval a 5x prohrál. Při skóre 48:39. V domácím prostředí fotbalisté Ostravy 5x vyhráli, jednou prohráli a jednou  remizovali.

Naši dorostenci jsou na vedoucí pozici se ziskem 46 bodů, když 16x vyhráli 1x remizovali 1x prohráli. Venku naši hráči 6x vyhráli, jednou remizovali a jednou prohráli.

Utkání krajské soutěže dorostu Ostrava-Jih – TJ Sokol Kobeřice se bude hrát v neděli 22. dubna 2018 od 10:00 hodin. Odjezd k utkání je v 8:00 hodin.  Zveme všechny příznivce našeho dorostu.

Program krajské soutěže dorostu v tomto a příštím kole

Fulnek – Studénka Heřmanice – Zlatníky
Klimkovice – Horní Benešov Klimkovice – Svinov
Darkovičky – Heřmanice Studénka – Darkovičky
Dolní Lhota – Rýmařov Rýmařov – Fulnek
Svinov – Polanka Kobeřice – Dolní Lhota
Ostrava – Jih – Kobeřice  Hradec nad Moravicí – Polanka
Zlatníky – Dolní Benešov Horní Benešov – Ostrava – Jih

Žáci budou hrát doma s Juventusem Bruntál

Program starších a mladších žáků na tento a příští týden

Vítkov – Město Albrechtice Město Albrechtice – Fulnek
KobeřiceJuventus Bruntál Vrbno p. P. – Dolní Benešov
Slavia Opava – Břidličná Budišov nad Budišovkou – Slavia Opava
Vrbno p. P. – Budišov nad Budišovkou Břidličná – Kobeřice
Dolní Benešov – Fulnek Juventus Bruntál – Vítkov

Utkání krajské soutěže starších a mladších žáků TJ Sokol Kobeřice – Juventus Bruntál se bude hrát v sobotu 21. dubna 2018 od 12:15 respektive 14:00 hodin. Zve všechny fotbalové příznivce našich žákovských mužstev.