Kobeřice „B“ – Březová 2:1 (1:0)

Mužstva ze středu tabulky mezi sebou svedla velice vyrovnaný zápas. Do vedení šly domácí Kobeřice v 9. minutě, když se na hranici šestnáctky zmocnil míče Kusztubajda a lišácky překonal hostujícího gólmana -1:0. V dalším průběhu prvního poločasu se hrálo převážně mezi oběma šestnáctkami.

Druhá půle nabídla podobný obrázek, protože se opět prosadili domácí fotbalisté. Po standardní situaci se vyšrouboval do vzduchu Vidlák a hlavou trknul balon do sítě – 2:0. Březová pak vrhla všechny síly do útoku, jenže její snahy většinou končily ještě před vápnem soupeře. Korekce skóre se dočkala až deset minut před závěrečným hvizdem, když se po své typické akci prosadil Martin Šuhajík – 2:1. Rezerva Kobeřic si už ale těsný náskok pohlídala.

Branky: Kusztubajda, Vidlák – M. Šuhajík.

Diváků: 40

Sestava Kobeřic: Stříbný, Jašek, Gargoš, Janík J., Bečica (35. Janiš), Otlík, Vidlák, Bedrich (85. Konečný), Návrat (46. Hahn), Kubeša, Kusztubajda